Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookos kérések és csoporto...

Facebookos kérések és csoportok letiltása lehetséges? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Szóval szerintem valami vírust kaptam és facebookon (messenger) folyamatosan kapom az körüzeneteket magányos anyukáktól (igen, nagyon mokas :D) meg ezek a robotok be is vesznek csoportokba, ki tudom magam vetetni a nyilvántartásukból valahogy? Valakinek van ilyen téren tapasztalata? esetleg a fb fiókon változtassak valamit? tényleg idegesítő :D köszönöm az értelmes hozzászólásokat.

2022. máj. 12. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha beállítanád, hogy "csak ismerősök ismerősei" jelölhetnek be, az talán hatással lehetne arra is, ki vehet be csoportokba?

Adatvédelmi és egyéb beállításokat nézd át, hátha van a csoportokra vonatkozó, ahol meghatározhatod az illetők körét.

2022. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!