Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube reklámmentesség ellen...

Youtube reklámmentesség ellen valami megoldás?

Figyelt kérdés
Firefoxot használok fent van az adblock eddig jól is működött viszont a héten jött be valami frissités a youtubenál és azóta hiába van bekapcsolva ugyan úgy bejönnek a reklámok. Van erre valakinek valamilyen megoldása ?

2022. máj. 21. 08:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
35%

Iphone-ra a NoYTAds tweak-et hasznalom. Reklammentesseg, lejatszas a hatterben, mint a YouTube Music :)



37F incel

2022. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
85%

Én adguard-ot használok, de chrome alatt.

Nem tudom, hogy rókára van e.

Keress rá.

Nem volt még vele gondom, a youtube mindig reklámmentes.

És mintha más oldalakon is kevésbé fogná a gépet. Korábban adblock plus volt. De egyre inkább kezdte terhelni a gépet. Akkor kerestem mást.


Ha átállsz más dns kiszolgálóra, akkor a gépet sem terheli semmi és a teljes otthoni hálózat szűrt. Csak itt olyan aggályok merülnek fel, hogy a dns kiszolgáló minden küldött és fogadott adathoz hozzáfér. Kérdés, hogy ezt mire használják.

De félre ne értsd, most is be van állítva egy dns kiszolgáló. Ami alap esetben a szolgáltatód, akitől a netet vetted. Csak ott van köztetek egy szerződés. Míg az ingyenes, reklám blokkoló kiszolgálónál nem fog kelleni. Legalábbis amit én próbáltam, ahhoz nem kellett. Viszont neten bankolok és vásárolok, így a beijesztő szövegek beijesztettek. Fő a biztonság, sok az internetes csalás.

2022. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én adblockot használok Chrome-on és nincsen reklám egyáltalán és nem a prémiumot használom.
2022. máj. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!