Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, hogy betudjak...

Mit tegyek, hogy betudjak lépni a Prohardver hu-ra? Jelszó gond:

Figyelt kérdés

Elfelejtettem a jelszavam. Próbáltam új jelszót kérni az email címemre, de azt írja ki:

Ennek a felhasználónak a jelszava nem pótolható!

A Prohardver oldalán nem találok kontaktot.

Az utóbbi 1-2 hónapban nem léptem be és pont előtte változtattam meg bonyolultabbra a jelszavam. Még gondolkozok, hátha eszembe jut, de kevés rá az esély. Mindig ugyan arról az asztali gépről léptem be és ugyan abból a böngészőből. A böngésző úgy van beállítva, hogy ne jegyezze meg a jelszavakat.

Milyen megoldások vannak, hogy betudjak lépni?



2022. máj. 22. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Mivel nem mentetted el, vagy írtad fel a jelszót, így két lehetőség maradt:

- nem technikai: eszedbe jut

- technikai: a prohardver oldaláról segít valaki, a fórumokon le van írva, hogy az e-mail szolgáltatód a probléma (nem megbízható, ezért nem küldenek ki rá jelszóemlékeztetőt), és mivel belépni sem tudsz hogy átírd, így marad a support felkeresése.


Fórumtopic lehetséges segítővel:

[link]

Itt a rá érkező válaszban van a megoldás (jobb felső sarokban lenyitható fül/válaszok erre a hozzászólásra):

[link]

[link]


===============

Mindentől függetlenül hogy ilyen ne forduljon elő többet: ne használj Freemail/Citromail fiókot, mert nem megbízható és nem is támogatja sok oldal.

2022. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bizony így van, ahogy #1 mondja. ( Félre kattintottam ezért értékeltem le a vâlaszod, bocsi)
2022. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!