Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lebara UK kártyámmal miért...

Lebara UK kártyámmal miért jobb a lefedettségem a Voafone-ostól, amikor ugyanúgy Vodafone hálózat mind a kettő?

Figyelt kérdés

Békéscsaba és Budapest vasúti vonal mentén rengeteget használnám.

Sajnos túl sokat használtam az angol lebara kártyám szóval már nem tudom azt a csomagot előfizetni. Az internet szinte sosem ment el, max 1-2 alkalommal 1-1 percre.

Kénytelen voltam magyar sim-re váltani, vodafone lett.


Internetem konkrétan a 2,5 óra út alatt ha 5x van, 2-2 percekre. Pedig ugyanúgy Vodafone hálózatán van a lebara is..


Ez mitől lehet?

Dual sim-es galaxy S8-am van, lehet az a gond hogy a sim2 foglalatban volt a vodafone? Van különbség sim 1 és sim 2 foglalat között?

Most nem merek úgy elindulni, hogy kelljen útközbenről dolgoznom, mert ilyen nettel lehetetlen.


Kijelző tetején is több csíkot mutat az angol sim mint a magyar általában..



2022. máj. 24. 15:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!