Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet letöltési sebesség...

Az internet letöltési sebessége függ az eszköztől is, amin használjuk?

Figyelt kérdés
Egy 2012-es évjáratú Nexus 10 tableten (ami akkoriban csúcsmodellnek számított) a letöltési sebességem csak 25-30 Mbit/s, a feltöltésé viszont 60-80 Mbit/s. Az anyám kb. 3 éves Huawei Mediapad 10 tabletjén viszont a letöltés 60-70-80 Mbit/s. Van egy ősrégi számítógépünk, amin még Windows Xp fut, azon pedig szintén csak 20-30 Mbit/s. Többször is mértem, különböző speedtestekkel. Miért van ez?

2022. máj. 29. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
9-es, persze hogy részedről vége a témának, mert mondtál egy technikai sületlenséget, aminek semmi alapja nincs. Az, meg hogy belassul a tablet, telo stb, nem attól lesz, hogy menynire vna tele a tárhely, ajánlom legalább az alapokkal legyél tisztában hogy müködnek ezek a tárolók.
2022. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A tableten is van hely bőven, a PC-n pedig 52 GB szabad hely van a 160 gigás merevlemezen (1,6 gigás Intel Celeron proci, 1 GB ram). A gépen van torrent program, jóreszt már csak arra használom, de nem értem, mi köze ehhez. Nem azt mondtam, hogy lassú a torrent, hanem hogy végeztem egy speedtesztet, és az tűnik lassúnak. Jelenleg egyetlen torrent sincs a listában, tehát a torrent nem zavar be.
2022. máj. 29. 18:48
 13/16 anonim ***** válasza:
9%
Ez a jura kori gép ennyit tud, mit nem értesz még?
2022. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Megértettem😂 Csak itt mind a tárhellyel jönnek, aminek szerintem semmi köze.
2022. máj. 29. 18:55
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Senki sem jött a tárhellyel, csak dongalábú.
2022. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szóval, akkor itt, a válasz kérdező, ami meg is válaszolja a kérdésedet, nos hát, nem a tárhely számít, hanem a tárhelynek a sebessége, tegyük fel, van egy HDD ami 5MB/s-al képes írni, a letöltési sebességed, ha magasabb, mint 5MB/s akkor lelassul a hdd, de az, csak is 5MB/S-el fog írni, és letölteni, másrészt, a feltöltés, az az olvasási sebesség, ami valószínűleg, nagyobb, mint az írási sebesség, mivel, az adatot, nem létrehozza, az adatfolyamból, hanem olvassa, a te táregységedből, ezt úgy tudod megnézni, hogy megkeressük, az SD kártyát, vagy ami a tableted tárhelye, és megnézzük a sebességét, ebből kiderül a válasz.
2022. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!