Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom lemondani az...

Tündi26 kérdése:

Hogy tudom lemondani az internetet, ha nem is használjuk?

Figyelt kérdés
Az Invitelnel kötettük be az internetet, es a tv-t. kb. 4 hónapot használtuk, , aztán elköltöztünk. A szerződést a párom nevére írták alá, de oda az albérletbe kaptuk a számlákat ( nem voltunk oda bejelentkezve). Felhivtuk az invitelt, azt mondták az ADSL-t hivjuk fel, ott egy olyan csomagot kell valasztanunk (mivel ahova költöztünk nincs az Invitelnek lefedettsége) amit annyiba kerül, mint az Invitelnel, 5500 ft. De azt is mondták, h ebbe csak a net van benne, a tv nem. Hogy tudnám megszüntetni a szolgáltatást? 2 éves hűségidőt írtunk alá. Köszönöm az építő válaszokat, szép napot

2015. máj. 25. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész az Invitelhez, kéred a szerződés felbontását és közben már készíted elő a kötbért, mivel a hűségidő lejárta előtt bontjátok fel azt.
2015. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha megvannak a papírok amiket adtak a szerződéskötéssel, akkor oda ennek le kell lennie írva. Az biztos, ha felbontod velük a szerződést akkor fizetned kell érte, nem is keveset. Nem tudom ez alól az ilyen helyzet mennyire képez kivételt.
2015. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
T-home anno úgy adta a szerződést (tehát az ő példájukat tudom mondani) Ha az első 3 hónapban bontod fel nem kell fizetni. Ha az ezen kívül eső 3 hónapban (tehát a szerződéstől számított MÁSODIK 3 hónapban) ami már félév, akkor ki kell fizetned az első teljes évet. Ha 1 év lejárta után akkor a teljes 2. évet ki kell pengetni nekik. Valszeg valami hasonló lehet ott is.
2015. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!