Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Böngészőben mentett jelszavak...

Böngészőben mentett jelszavak miért nem látszanak? Be szeretnék jelentkezni másik gépről, de hiába írom be a az admin jelszót, csak egy üres mezőt mutat a jelszó helyett.

Figyelt kérdés
Nem mindennél, van ahol kidobja, és működik is, de kb a listám fele nem látható. Van olyan felhasználónév is ami kétszer szerepel, az egyik jelszóval, a másik üresen. Illetve a facebook jelszavamnál több felhasználónév is van lementve, jelszó nélkül, számomra teljesen ismeretlen összevissza szám és betűsor. Mi lehet ezeknek az oka? Használok firefox, chrome, és opera böngészőt is, mindegyik ezt produkálja. Nem akartam szinkronizálni a google fiókomat, csak rövid ideig használom kölcsönbe ezt a gépet, meg tudom oldani ezt másképpen?

2022. jún. 9. 23:44
1 2
 1/12 Designeras válasza:
100%
Az oldalakon amikor először belépsz akkor megszokta kérdezni h mented-e a felhasználónevet/jelszót. Ha igenre kattintasz akkor nem kell legközelebb beírni, ha nemre akkor nem jegyzi meg.
2022. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De én biztosan mentettem mindet. Tudom, hogy nem fogok rá emlékezni, úgyhogy mindent mentek.

Miért teszi be a listába a felhasználónevet jelszó nélkül, ha nem mentem?

2022. jún. 10. 00:14
 3/12 Designeras válasza:
Azt írtad: "másik gépről akrasz belépni"
2022. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel másik gépről próbálsz belépni, és ahogy írtad nem szinkronizáltad a Google fiókot, mégis mi alapján kellene tudnia egy így teljesen vadidegen Chrome-nak a te jelszavaidat? Mert akkor nekem is fel kellene ajánlania a te jelszavadat, hisz én sem szinkronizáltam a te Google fiókod ;)
2022. jún. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A telómon lévő böngészőben van mentve, meg tudom nézni a mentett jelszavak listáját. Ott vannak kicsillagozva a jelszavak. Kis szemecskére rákattintok, leolvasom az ujjlenyomatom, mégis egy üres mezőt látok a csillagok helyett, nem az elmentett jelszót. Az 50 jelszóból nagyjából 20nál.

Tisztában vagyok vele, hogy ha nem szinkronizálom, akkor nem fogja tudni, éppen ezért akartam a telómon megnézni és csak azt az egy jelszót használva belépni, nem felnyomatni a fél életemet egy vadidegen gépre, amit ki tudja ki és mire fog még használni. Mindegy, kérek jelszómódosítást, vagy szinkronizálom ezt a sz@rt, nem olyan fontos, csak kíváncsi voltam mi az oka.

2022. jún. 10. 08:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Be kell jelentkezni a fiókba és engedélyezni kell a szinkronizálást.
2022. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na akkor "De én biztosan mentettem mindet." "mindent mentek." vagy "ha nem mentem"?
2022. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"ha nem mentem" #2-es válaszára volt reakció, ill további kérdés, #7 értsd ahogy akarod, átfogalmazom. 2es szerinted, ha nem ment az ember (nem én) egy jelszót, akkor az bekerül a mentett jelszavak listájára olyan módon, hogy csak a felhasználónevet menti a rendszer, a jelszót pedig üresen hagyja?

Hogy lehet, hogy még csak én találkoztam ezzel a jelenséggel? Van néhány rohadt darabb elmentett jelszavam, ami nem mutatja meg magát. EL VAN MENTVE. OTT VAN A LISTÁBAN. MÉGSEM LESZ LÁTHATÓ, HA AZONOSÍTOM MAGAM AZ UJJLENYOMATOMMAL. MIÉRT NEM LÁTHATÓ?

2022. jún. 14. 02:10
 9/12 Designeras válasza:
2022. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen. Köszi. Pontosan ezt csináltam. Az eredeti kérdés is az volt, és még mindig azt szeretném megtudni, hogy amikor rákattintok a szemre, megadom a jelszót, vagy az ujjlenyomatomat, akkor a csillagocskák helyén MI A JÓ BÜDÖS FRANCÉRT nem jelenik meg a jelszó. Egy nyomorult üres mező van a csillagok mögött, nem betűk és számok. Ott van szépen sorban a webhely, és a felhasználónév, az látszik, de a jelszó nem jelenik meg.
2022. jún. 14. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!