Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a konfiguráció menyire jó?...

Atlas kérdése:

Ez a konfiguráció menyire jó? 3 magos 3,3GHZ 4 gb RAM DDR3. Gigabyte alaplap 6 sata AMD AM3+ Nvidia Qvadro videokártya . AMD Athlon II X3 455 A proci.. Win 10 pro van rajta. Menyire jó ez a proci? Netezni stb youtub meg FL Studiot használnám.

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az FL Studiohoz lehet egy kicsit kevés lesz:


[link]

2022. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
netezős konfignak tökéletes, msára már nem igazán.
2022. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak mert neki rajta van az fl stúdió 12 és a 20 is... Gigabyte alaplap van hozzá, csak nem írta melyik típus de megkerdem mert ha lehet tenni bele nagyobb erősebb procit pár fokkal akkor teszek bele meg ramot is mert most 4 giga van benne
2022. jún. 14. 07:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Nemrég egy hasonlót raktam össze egy ismerősömnek netezni. Arra jó. De játszani...?
2022. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem játszanék rajta úgy.. De azért elvárnám hogy a win 10 fusson rajta okesan beton stabilan, meg ne melegedjen és tudja vinni az ilyen fl studiohoz hasonló progikat minden akadály nélkül meg hogy, azért jó minőségben tudjak nézni rajta filmet videót ne laggoljon
2022. jún. 14. 08:24
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudnátok olyan procit stb mondani ami ezeket simán gond nélkül tudja? Mert van pár csere üzletem a, két kültéri hangfalra.. Sajna nem nagyon értek a számítógépekhez ezért kérem a segítségeteket😁
2022. jún. 14. 08:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz alaplapot váltani, akkor egy FX-6300, FX-8300, FX-8320 megteszi. Ha olcsón meg tudod üzletelni. Ezekre mondjuk elég combos hűtő is kell. A gyári hűtő felejtős.
2022. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezek amd procik amiket soroltál? És ezekhez milyen alaplap lenne az ideális?
2022. jún. 14. 08:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Az, ami van neked. Az a Gigabyte AM3+-os. Lehet, hogy biost kell az FX procikhoz frissíteni.

Mi a pontos típusa az alaplapodnak? Az alapján meg tudom mondani, hogy milyen procikat támogat. Bár az AM3+-os lapok mindegyik FX procit támogatják.

2022. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom mert még nem ugrottam bele a csere üzletbe😁 direkt emiatt hogy mit tudhat a gép stb mert azért a két hangfalam nem akarom valami ratyi cuccra cserélni.. Ezért kérem a segítségeteket😁 de megkérdem milyen alaplap van benne és írok😁
2022. jún. 14. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!