Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a levelezőprogramomat a Google új kritériumainak megfelelően?

Figyelt kérdés

Mintegy 2 hete nem működik rendesen az emailem. Néha elmegy az email, néha nem, függ attól, kinek küldöm.

Hallottam róla, hogy bevezetett a Google valami dupla azonosítást. Nem tudom mit kellene megváltoztatni a levelező programban, hogy működjön.

Korábban Outlook Express-t használtam, de megpróbáltam a windows 7 alatt működő Live Mailt is. Azzal is ugyanez a helyzet, van aki megkapja, van aki nem.

Nem vagyok számítás technikus, az angol tudásom is nagyon gyenge.. Le tudná valaki írni nekem, hogy mit kell tennem? Pontról pontra, hogy melyik kockába kell pipát tennem, milyen portokat írjak be, és mi az a második azonosítás, mi a jelszava, és kitől kapom vagy nekem kell kitalálni egyet? Az outlook Expresst ismerem legjobban, ha lehet arra, ha nem akkor a Live Mailra vagy a Thunderbirdre vonatkozóan, de nagyon részletesen, mert Hü Jenő vagyok a számítástechnikához. (Ha nem ismeritek ki az a Hü Jenő, segítek, HüJe nő!) Köszi!



#levelező program #550-5.7.26
2022. jún. 15. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Thunderbirdnek nagyon jó varázslója van, az ismertebb szolgáltatásokat magától felismeri, és beálíltja.
2022. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használj alkalmazásjelszót, mint ahogy itt leírják: [link]
2022. jún. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megismerkedtem az ajánlott alkalmazásjelszóval az ajánlott cikkből. A lényegét értem, ha vadkamerákhoz kellene, valószínűleg be tudnám állítani. De nekem Levelező programhoz kell, és nem jöttem rá, hogy abban hova írjam a böngészőben az alkalmazásjelszót. Tudtok ebben is segíteni?
2022. jún. 22. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!