Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha valaki letiltott...

Facebookon ha valaki letiltott volna, tudtam volna neki üzenetet küldeni messengeren?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy letiltott-e az ilető. látom az oldalát és tudtam neki írni.

ott a szürke pipajel, h. üzenet továbbítva,de kb. 3 óra telt el, és még nem olvasta.

ilyenkor letiltott?


van olyan is talán, h. üzenet figyelmen kívül hagyása. lehet ez van? vagy csak még nem olvasta tényleg?


2022. jún. 15. 13:11
 1/3 A kérdező kommentje:
üzenet kézbesítve, kitöltött pipajel jelent meg.
2022. jún. 15. 13:27
 2/3 anonim válasza:
Akkor csak a kérettlen tartalomba rakott be(üzenet figyelmen kívül hagyása) vagy csak direkt nem nézi meg
2022. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LakatosAnonymus ***** válasza:
Szalószívű, hogy lenémított. Az nem ugyanaz, mint a letiltás. Az a különbség, hogy letiltáskor soha többet nem látja a profilodat (Te sem az övét), soha többet nem küldhettek üzenetet egymásnak. A némítás pedig csak annyi, hogy nem kapja meg a Tőled érkező értesítéseket és nem kíváncsi az üzeneteidre.
2022. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!