Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség a Videa és az...

Mi a különbség a Videa és az IndaVideo között?

Figyelt kérdés
Gondoltam, csinálok egy csatornát a youtube-on kívül, de nem tudom eldönteni, hogy Videa legyen, vagy IndaVideo?

2022. jún. 22. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Két különböző magyar szolgáltató, amit kb. senki nem néz és ez inkább közös. Maximum az illegálisan feltöltött filmeket és sorozatokat, de ezekre garantáltan nem gyárt senki saját tartalmat, mert nem lenne nézettsége. Nincs értelme különbséget keresni, semmi közük nincs az egyedi tartalmakhoz.
2022. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, 1#! Pedig úgy hallottam FreddyD is az egyiken kezdett, mondjuk akkor tényleg nem nyert annyi elismerést.
2022. jún. 22. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2007-ben, mikor a Youtube egyáltalán nem tolerálta a gameplay tartalmakat, és ő is kényszerből töltötte oda fel, csak a copyright figyelmeztetések miatt. 15 év alatt azért jelentősen megváltoztak a netes trendek.
2022. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Videa az Otigo-csoporté, az Indavideo meg az Indexeseké.

A kettő közül az Indavideo a jobb szerintem.

Igen, régebben jelentősebb volt, bár azért "backup" csatornának ma sem utolsó. Bár a forgalma nagy részét illegálisan feltöltött filmek generálják.

2022. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már tudom, hogy mi a különbség.
2022. jún. 24. 14:40
 6/6 anonim válasza:
Mindkettő egy sunyi adathalász cég búgos feltöltési rendszerrel, az Indavideó konkrátan feltöteni sem enged a Videa Hibakód: 2 a feltöltésnél. Videa egy normális leírást nem lehet a videók alá berakni, a weboldal frissülni sem akar változtatásoknál. A regisztrált adatokat a fiók törlése után is tárolják. Ezt az email helyreállító opcióval lehet is tesztelni! Indavideo az Indapassra külön még regisztrál és ha a videós fiókodat törlőd még az Indapass fiók amire nem is te regisztráltál megmarad. Mindkettőnek elég érdekes adatkezelési rendszere van ami alapján a regisztrált email címed amíg létezik a szolgáltatásuk a büdös életben sem törlődik a rendszerükből. Az ilyen hulladék oldalakra csak eldobható email címmel szabad regisztrálni, és ha hosszabb távon nincs gond le cserélheted az igazira. Az ilyen szolgáltatásokkal ha valaki regisztrál rájuk sok gondot tudnak okozni! Ha törlőd a fiókod a legtöbb esetben újat sem tudsz nyitni az adott email címen soha többet.
2022. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!