Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netflix vagy Disney+, esetleg...

Netflix vagy Disney+, esetleg HBO Max?

Figyelt kérdés

Olyan írjon lécci aki mindegyiket használja, mindegyikkel van tapasztalata.

Kínálati szempontból érdekel.



2022. jún. 23. 21:37
A kérdező szavazást indított:
Netflix
Disney+
HBO Max
38 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, mit akarsz nézni. Nekem volt Netflix, Hbo go, illetve ennek kapcsán most HBO Max. Eddig sehol nem találtam meg a számításaimat. A HBO go-n például több tartalom volt elérhető, mint utána most a maxon. Visszafejlődés számomra. Különösen horror kategóriában pl. van fent 20 film kb és kész, annyi. Szegényes választék. Régebbi filmek nincsenek fent, még "slágersorozatok" sem, pl rém rendes család vagy hasonlók. Nincs fent, nincs, nincs. Netflix kicsit ugyanez, csak ott (is) főként a saját gyártású sorozatok mennek.

Ár tekintetében a legolcsóbb a HBO max.

2022. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Nekünk Mind3 van, oszt nem kell gondolkodni. :)
2022. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Hát ezt túl sok értelme nincs megkérdezni.

Egy streaming szolgáltatót a kínált tartalmai alapján kell választani. Melyiknél van a legtöbb film és sorozat, ami érdekel? Fizess elő arra. Ha megnézted őket, akkor mondd le, aztán fizess elő egy másikra és ott is nézd meg azt, ami érdekel. Ha egyiknél sincs semmi, ami felkelti az érdeklődésedet, akkor meg nem kell előfizetni. Ne akarj csak azért választani valamit, mert "mindenkinek" van egy előfizetése.

Én speciel évente 1-2 sorozatba talán belekezdek, azok is jellemzően már rég végigment szériák, filmeket is ritkán és rendszertelenül nézek, meg hát szívesebben járok új filmeknél moziba. Szóval szomorú (?) módon nekem még mindig a mozijegy vásárlás és egy ncore előfizetés érte meg a legjobban (igen, komolyan több éve előfizető vagyok)... Ott minden fent van és fent is marad :)

2022. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
3: Nekem azért sikerült már olyanokba belefutni, ami ncoreon sem volt fent :D
2022. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

"3: Nekem azért sikerült már olyanokba belefutni, ami ncoreon sem volt fent :D"


Ritkán van ilyen is, de azért 99%-ban más a helyzet :D

Amúgy aláírom, hogy kényelmesebb csak benyomni a filmet, aztán nézni, de ma már egy tisztességes sebességű vezetékes nettel is pár perc egy full hd filmet letölteni.

2022. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60%

Én mind a hármat használom, mindegyiken találok olyan filmet, amit szeretek.

Hogy neked melyik éri meg a legjobban, attól is függ, miket szeretsz nézni. Én hatalmas Disney imádó vagyok, így nekem egyértelműen a Disney+ a kedvencem. Meséktől kezdve horrorig, elég sok film van rajta. Az HBO meg a Netflix viszont inkább sajátgyártású sorozatokkal van tele.

Azt javaslom legalább 1 hónap erejéig töltsd le mindhármat (kb 7-8 ezer Ft) nézd meg neked melyik tetszik, és amelyiken kevésbé vannak neked tetsző műsorok, azt egyszerűen lemondod.

2022. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!