Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A T-Home-nál az 1 éves hűségid...

A T-Home-nál az 1 éves hűségidő 13, ill.14 hónap?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztus 25-én kötött telefon és ADSL előfizetésemet akartam ma lemondani, mert költözünk. Az ügyfélszolgálatos viszont azt mondta, hogy a net szeptember 25-én, a telefon pedig október 25-én fog lejárni, azaz 1 és 2 hónappal az egy éves hűségidő után.

Akkor a T-home-nál az 1 év valójában 13-14 hónapos?

Csak mert már most küldték a "fenyegető" levelet, hogy ha nem hosszabbítom a hűségidőt újabb 1 évvel, akkor minden kedvezmény nélkül, emelt áron fognak számlázni.

Vajon a fennmaradó két hónapra már az emelt árat fogják számlázni?


2010. szept. 20. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az olyan akcióknál, amikor az első hónap(ok) ingyenes(ek), féláron van(nak), azoknál a hűségidő a teljes árú időszaktól kezdődik. Apróbetűs rész, amit nem szokás elolvasni.
2010. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt semmiféle akció, egy szimpla dupla csomag, amely az első hónaptól kezdve azon az áron lett számlázva. Csak az a fura, hogy akkor az egy év miért nem 12 hónap.
2010. szept. 20. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamit én nem értek ha aug.ban lejárt akkor miért nem jelezted hogy nem akarsz tovább szolgáltatást. A lemondó levél beérkezése után nyolc nappal szüntetik meg általában a szolgáltatást. Nem te vettél egy hónapot pluszban igénybe?

Az meg minden szolgáltatónál úgy van ha lejár a hűségidő akkor a listaáron számláznak hacsak nem találsz egy régi előfizetőnek igénybevehető kedvezményt.

2010. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Augusztus 25 a szerződéskötés ideje. A létesítés idejétől ketyeg a hűségidő. Ha 25-én már ment a szolgáltatás, tanulmányozd át a szerződést, nincs-e benne apróbetűs rész ami erre vonatkozik. Ha nincs, menj be egy T-Pontba, és szolidan borítsd rájuk az asztalt, hogy te nem fizetsz plusz hónapokat! Viszont a netet már ki kell fizetni mindenképpen.
2010. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A csaj mondta azt, hogy a gépe szerint a hűségem ekkor és ekkor jár le. Semmi plusz szolgáltatást nem vettem igénybe, nem vettem plusz hónapokat sem. A szerződést át fogom alaposan olvasni.

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!