Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy velem megosztott...

Ha egy velem megosztott google mappába töltök fel valamit, miért az én tárhelyemből vesz?!

Figyelt kérdés

Egy sima google fiokhoz, egy ismerősőm vett még drive tárhelyet, hogy legyen több 15Gb-nál. MEgosztott velem egy itt létrehozott almappát, hogy amit neki szánok töltsem oda fel. Igen ám, csakhogy nem az ő tárhelye fogy, ha a velem megosztott mappába töltök, hanem az enyémből?!


Hogy van ez?!



2022. jún. 29. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy abból, mit gondoltál?
2022. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

KEdves #1


Hát a logikus az, hogy ha én egy tárhelyen csinálok egy könyvtárat, és megosztom veled, akkor, ha te oda feltöltesz valamit, az én tárhelyemből vegyen, hisz te abba a könyvtárba töltöttél fel, ami az én tárhelyemen van.

2022. jún. 29. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Rohadtul nem az.
2022. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy mappáját osztotta meg veled, amibe te is feltölthetsz. Nem a tárhelyét.
2022. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan sok helyet foglal nálad és megtartjátok hosszabb ideig, akkor töltse le, vissza, és töröld az eredetit.
2022. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


Az sok plusz munka.


#4


A mappa fizikailag egy tárhelyen van! Miért ne lenne logikus, hogy ha én oda feltöltök, akkor az fizikailag is oda kerül az, amit feltöltök?!


Képzeld csak el, hogy ha egy pendrive-ra létrehozol egy mappát, és a gépedről oda másolsz, hogy az csak logikailag van rajta, de valójában a saját tárhelyedre (számítógépedre) kerülne az anyag! Ez teljesen logikátlan!

2022. jún. 29. 19:56
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

"A mappa fizikailag egy tárhelyen van! "


Van a fenéket...

2022. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


Na itt kezdődik a baj! Felhő a felhőben!


(Amúgy fizikailag is valahol lennie kell)

2022. jún. 29. 20:06
 9/12 A kérdező kommentje:

Na szóval van rá mód, hogy ha én megosztok egy könyvtárat valakikkel, akkor ha oda feltöltenek, az az én tárhelyemből fogyasszon?!


A Megoldás érdekelne, nem a szűkszavú oltogatás!

2022. jún. 29. 20:07
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem, fogd már fel!
2022. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!