Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mindig új frissítést kér az...

Mindig új frissítést kér az Adobe Shockwave, szinte naponta. Nem lehet ezzel valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Mozillám van,és mindig ha filmet vagy akármit nézni akarok,lefagy.Már kitapasztaltam,hogy a plugin miatt van.De egyszerűen nem értem,minek ennyi frissítés.Vagy én csináltam valamit rosszul?Megoldás van?Automatikus frissítést hogyan lehetne engedélyezni?:)
2010. szept. 20. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem csak úgy 2 havonta kell frisíteni. nem hiszem hogy ki lehet kapcsolni
2010. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az Adobe Flash Player okozza, ma érkezett a javítása. Szedd le a régit is telepítsd innen az újat: [link]
2010. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

figyeljetek arra hogy firefox alatt csak úgy tudsz telepíteni/frissíteni flash player meg shockwave-t ha a firefox nem meg közben.

vagyis ha elindítasz egy firefox ablakot és közben jelzi hogy frissítsd a adobe terméket akkor a frissítés elkezdése előtt lődd le a firefox ablakod.

2010. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!