Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent oldalról ha 2 hónap...

Torrent oldalról ha 2 hónap inaktivitás miatt törölnek, annak aki meghívott engem lehet baja belőle?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem.


Mikor még nem került ilyen hatalmas pontszámba egy nCore meghívó, gyakran kunyeráltak tőlem ismerőseim. De a fele csak fellágolásból, divatból. Töltött, de nem seed -elt, nagyra be se jelentkezett. Aztán persze jött az elkerülhetetlen bann. De sosem volt belőle bajom.

2022. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az jár következményekkel a meghívóra nézve, ha a meghívott súlyos szabálytalanságot követ el, például arányt csal, meghívót árul. Ha csak simán nem seedel azért nem is bannolják újabban, csak megvonják a letöltési jogát.
2022. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. A felelősség a meghívottakért csak annyiban merülhet fel, hogy ha valaki megpróbálja pl. feltörni az oldalt, akkor lehet előveszik a meghívó személyt. De amúgy még ez sem életszerű, mert mondjuk ha valakit meghívtam 5 éve, 2 éve már nem is beszélek vele, és egyik napról a másikra az 5 éve szépen használó ismerősöm egyszercsak elkezd hackerkedni, azért nem lehetek én felelős, mert én nem tudhatom, hogy milyen emberré vált azóta, milyen szándékkal. Inkább akkor merül fel ilyen esetben a felelősség, ha a meghívás után nem sokkal kezdi el ezt a tevékenységét. Szerintem.
2022. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!