Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore -on felfüggesztették a...

NCore -on felfüggesztették a fiókomat 8 hét inaktivitás miatt? Azért ez kicsit rövid idő, nem?

Figyelt kérdés
Ez az egész csak a pénz behajtásáról szól? Eddig úgy volt, hogy ha hónapokig nem léptél be (mennyi is? 6-8?), akkor tiltottak, amit megértek. De 8 hét alatt az emberrel történnek dolgok, és nem feltétlenül az lesz az élete középpontjában, hogy belépkedjen oldalakra. Különben azért is lepődtem meg ezen, mert abban sem vagyok biztos, hogy 8 héten keresztül nem léptem volna be. Bár lehetséges persze, de elég korai az emlékem arról, hogy utoljára belépek, és rutinból végigkattintgatom a "Hír megjelölése olvasottként" szöveget. Mindegy is, a lényeg, hogy azért email -ben küldhettek volna ki legalább egy figyelmeztetőt, hogy leredukálták 8 hétre az inaktivitást. Az 100% hogy nem hit'n'run miatt kaptam. Szerintem vannak itt még páran, akik így jártak. Ha igen, akkor nyugodtan megírhatjátok, hogy ti mit gondoltok erről.

2022. ápr. 29. 00:39
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%
Ez a szabály, régen is ez volt, nem tudom mi van ezzel. Na de ha 8 hétig épp egy nap nem kellett egyszer sem belépned akkor kb jogos a dolog,h isz úgy se használod az oldalt.
2022. ápr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
80%
Hónapokig rá sem bagóztál, akkor miért most lett hirtelen olyan fontos? Kérlek ne azt válaszold, hogy 8 hét után azért mentél vissza, hogy letölts kemény egy darab torrentet és megint eltűnj hónapokra...
2022. ápr. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%

friss regisztárcio?


nekem van 9 meghivottam, de van aki már 30 hete nem lépett be és nincs tiltva.

2022. ápr. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%
én nem tudtam róla és nyáron 1x se léptem be.
2022. ápr. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
83%

nem tiltva, felfüggesztve

ez a szabály, ennyi, nem most lett kitalálva

erre van a prémium amit most is meg tudsz venni és akkor onnantól megint fogod tudni használni az oldalt

2022. ápr. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
83%
Nem rövid idő. Ez konkrétan 2 hónap. Ha ennyi ideig nem használsz egy oldalt akkor nincs is rá szükséged. Egyébként ez a szabály mindig is létezett, szerintem nem nagy truváj havonta egyszer belépni az oldalra ha tudod hogy le se szarod.
2022. ápr. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon egyszerű ezt kijátszani, seedeld a torrenteket amiket letöltöttél folyamatosan, amíg megy a géped, ne törd ahogy lejár a kötelező idő. Akkor aktívnak számítasz, nem függesztenek fel. Legalábbis elvileg.
2022. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
86%
Ha 8 hét helyett 8 év lenne akkor is panaszkodnának néhányan.
2022. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
86%

"Ha ennyi ideig nem használsz egy oldalt akkor nincs is rá szükséged."

Ez azért nettó marhaság.

Van, hogy az embernek valamire csak ritkán van szüksége, de akkor szüksége van rá. Jól nézne ki, ha a PCX is tiltaná a regisztrációmat, mert nem rendelek tőlük minden héten. :D

De egyébként ezért sem vagyok fent ilyen oldalakon. (Mármint nem a pxc-en, hanem Ncore-on.) Hadd döntsem el én magam, hogy mikor mit akarok. :-)

2022. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy azért nem léptem be, mert nincs is rá szükségem...Nem tudok egyebet mondani, mint amit a 9 -es válaszoló is írt. Több éves regisztráció, annó küldte egyik haverom, aki szintén nem volt prémium, gondolom volt lehetőség arra, hogy sima fiókkal is lehessen küldeni meghívót. Tehát azt mondjátok, hogy mindig is elég volt ennyi idő, hogy inaktívvá tegyenek? Ez azért rövid idő.
2022. ápr. 29. 11:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!