Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire pontos a google...

Mennyire pontos a google helyelőzmények?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert megnéztem a google helyelőzményeit, és abban az időben amikor a férjemmel együtt néztem a TV-t, én valami Kft-t látogattam meg nem messze tőlünk. Ráadásul elég valószínűtlen időpontban este 9 óra után. A google dupla jelszóvédelemmel van ellátva, tehát érzékeltem volna, ha valaki illetéktelen belép a fiókomba.Szóval mitől lehet ez az anomália?

#Google #helyelőzmény #Google helyelőzmény #Idegen helyszín
2022. júl. 13. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Telefontól, vételi minőségtől függ, de szerintem kérd meg a féltékeny férjed, hogy nézze meg a saját helyelőzményeit, esetleg cseréljetek telefont egy hétre, és utána.
2022. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem ez az első hasonló eset. Ezért kérdeztem. Még egyszer köszönöm.
2022. júl. 13. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ő kérdezett hasonlót nemrég, ezért írtam. Talán ezt is olvassa.
2022. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer egy Afrika melletti szigeten voltam. Igaz, hogy Ausztrián kívül még sehol nem jártam külföldön, de a Google szerint ez nem így volt. :D

Egyébként nagyon pontos tud lenni, de azért nem szabad 100%-ban megbízni benne. Mindig szem előtt kell tartani, hogy a pontos helymeghatározásnak fizikai, és technikai korlátai is vannak. Főleg, ha az nem GPS alapon történik. De egy vételi zavar még a GPS-helymeghatározást is megbolondíthatja. A cellainformáció, illetve IP alapú egolokáció meg rémesen pontatlan tud lenni.

2022. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Köszönöm, nem én kérdeztem. Most először kérdezek.
2022. júl. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!