Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom újra megjeleníten...

Hogyan tudom újra megjeleníteni a PC monitorán az eltűnt gördítő sávot?

Figyelt kérdés

Amikor megnyitom a Chrome-ot, a képernyő jobb oldalán meg szokott jelenni egy gördítő sáv egy csúszkával, ami megkönnyíti, precízebbé teszi és gyorsítja a le-fel navigálást különféle web oldalakon. Asztali számítógépem van.

Ez a sáv eltűnt. Hogyan, milyen lépésekkel kell visszaállítani?

A gép újraindítása nem hozott eredményt. 75 éves vagyok, kérem a fiatalok segítségét.



#Chrome #csúszka #navigálás #gördítő sáv
2022. júl. 15. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre a Chrome frissítését próbálnám meg.

[link]

2022. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Gördítősáv csak akkor jelenik meg, ha az oldal tartalma nem fér bele a képernyőbe. Ha minden belefér, nincs mit görgetni. Ha szükség van mégis, akkor a böngésző saját beépített nagyító funkciójával bele lehet a tartalomba nagyítani.

Ez a Chrome ablak jobb felső sarkában lévő gombra kattintva érhető el, vagy gyorsbillentyűkkel:


Tartalom nagyítása: CTRL+pluszjel

Tartalom kicsinyítése: CTRL+mínuszjel

Vagy egyszerűbben oda-vissza: CTRL+egérgörgő fel/le

A tartalom eredeti méretére visszaállítás: CTRL+0

2022. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A GyakoriKérdéseken sincs?

Mert a főoldalon (mint pl. megnyitásnál) nem is kell lennie (hacsak nincs túl felnagyítva).

2022. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még az is történhetett, hogy az ablak meg lett fogva és kihúzva az a része a képernyőből, és nem látszik. Ilyenkor az ablak jobb felső három gombja közül a teljes képernyőre állítást kell választani (középső).
2022. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült megoldani?
2022. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Frissítés.
2022. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves mindannyian!

Köszönöm szépen a segítségüket. Még nem tudom egészen felfogni, de sikerült! Végül is a Chrome frissítése javaslatokkal kezdtem. Nagy segítségemre volt az, hogy az angol nyelvű képernyőképek mellett megkaptam a magyar nyelvű utasításokat is! Minden választ mentettem. Isten áldja meg mindnyájukat! Tamás bátya

2022. júl. 16. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!