Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Reisztráltam/beléptem az OTP...

Reisztráltam/beléptem az OTP új internetes rendszerébe. Okostelcsin a Playáruházból melyik applikációt kell letöltenem a mellékletben felsoroltak közül?

Figyelt kérdés
otp - otp smartbank - otpbank.hu - otp simple
2022. júl. 16. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Smartbank a régi, ami kivezetésre kerül, ezt már nincs értelme telepíteni (valószínűleg nem is működik). "OTP Bank" a jelenlegi, amivel a folyószámládat és egyéb számláid, bankkártyád adatait és beállításait éred el.

Simple - netes fizetések alkalmazása, regisztrációjával egyszerűbben lehet fizetni, mert nem kell mindig a bankkártya adatokat beírni, csak beolvasni a QR kódot és jóváhagyni a fizetést.

2022. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! - A Simple ahhoz kel, hogy tudjak telefonnal is fizetni bankkártya helyett?.....vagy más tranzakcióhoz is nélkülözhetetlen?

Én eddig csak asztali gépről intéztem bankügyeket (pl. átutalások...)..most, hogy lett az új rendszer, csak most kezdem a telcsit ilyen dolgokra is használni...hogy mik voltak korábban a telefonos lehetőségek és melyik applikációval, azt nem tudom, nem használtam.

Ha okostelcsiről (is) szeretnék átutalni a továbbiakban, ahhoz melyik appl. kell?

Ha én csak az egyik appl. szeretném letölteni....amelyik a legtöbb dologra jó, akkor az melyik lenne?

2022. júl. 16. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:

A saját banki alkalmazásból is lehet utalni és fizetést jóváhagyni. A Simple is csak ott működik, ahol egy szolgáltató szerződött a Simple-lel és be van ágyazva a fizetési felület az oldalára.

Az "OTP Bank" app az alap, amit a legtöbb dologra használni tudsz, és mert ebben látod a számlád adatait.

2022. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2022. júl. 16. 17:22
 5/8 A kérdező kommentje:
OTP bank.hu ? nekem ilyen van
2022. júl. 16. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez az.
2022. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem....szerintem ez az
2022. júl. 16. 17:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm - még egyszer is!!
2022. júl. 16. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!