Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook miért nem tudom...

Facebook miért nem tudom ismerősnek jelölni?

Figyelt kérdés

Van egy személy akit nem tudok ismerősnek jelölni, egyszerűen nincs olyan funkció, valamint üzenetet sem lehet neki írni. Ez miért van?

Közben meg az ismerőseit, képeit, nyilvános tevékenységét is látom.



2022. júl. 20. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már az ismerősöd, de az üzeneteidet letiltotta?
2022. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Van olyan funkció Face-en, hogy csak az ismerőseid ismerősei jelölhessenek ismerősnek, Messengeren pedig olyan, hogy csak a Facebook-ismerőseid tudjanak írni.

Az ismerősök listája mindenkinél nyilvános, ha jól tudom.

2022. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs közös ismerős
2022. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy az, amit a 2-es ír, vagy a Facebook tiltja meg, hogy ismerősnek jelöld, mert csak.
2022. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dee, ismerősöm volt, aztán már nem, gondoltam csak bejelölöm, de nincs olyan funkció, meg írni sem tudok neki. Lehet akkor tényleg valahogy letiltott.
2022. júl. 23. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg ez a baj, hogy letörölt, és aztán nem jelölheted be 1 éven belül (azthiszem)
2022. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!