Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ismerősnek jelöltem...

Facebookon ismerősnek jelöltem pár napja , ma rá néztem de már csak azt írja ki h üzenetet tudok küldeni neki se ismerősnek nem tudom jelölni sem pedig vissza vonni az ismerősnek jelölést. Ez mitől van ??

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elutasította a jelölélésed. Majd kb. 1 év múlva válik ismét jelölhetővé számodra.
2022. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha random embereket jelölget valaki akkor gyakran találkozik ezzel a jelenséggel, hogy egyszer még belehetett jelölni az illetőt, aztán már hopp csak az üzenet ikon maradt kint, de a jelölő ikon már nem lelhető sehol.

Ami ez az ismerősnek jelölés elutasítását jelenti, azaz nem ismer téged az illető, akit te ismerősnek jelöltél.

2022. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!



Ez most már egy jó ideje úgy van, hogy ha te már egyszer valakit bejelöltél és ő törölte a jelölésedet, azaz elutasította, a Facebook alapelveiben lett egy olyan kitétel, ha valakinek a jelölését törlöd, azaz elutasítod, a Facebook egyértelműen úgy fogja fel, hogy te ezt az illetőt nem ismered és azért nyomtál rá az elutasításra és ennek következtében nem jelölhet már téged újra ismerősnek 12 hónapig azaz 1 évig, akinek a jelölését te elutasítottad.



Ez egyébként a Facebook által védelemként jött létre ez a kitétel, ha valakinek a jelölését elutasítod nem jelölhet újból ismerősnek, hogy boldog és boldogtalan ne tudjon fölöslegesen zaklatni.


Csak olyan embereket jelölj be, akikkel tényleg ismeritek és persze nem utáljátok egymást, akkor ez az úgymond jelenség nem annyira sűrűn fog veled előfordulni.

2022. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2022. jan. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!