Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok tenni, ha az Instagr...

Mit tudok tenni, ha az Instagram profilomat átmenetileg zárolták, de sajnos az eredeti e-mail címem már nem létezik?

Figyelt kérdés

"Ganyús tevékenységet tapasztaltunk az Instagram fiókodnál, így elővogyázatosságból, a fiók védelme érdekében átmenetileg zároltuk azt. Valószínűleg sérült fiókod biztonsága, mert egy olyan webhelyen adtad meg a jelszavadat, amelyet direkt az Instagramhoz hasonlóra terveztek. Az ilyen támadásokat hívjuk adathalászatnak.


A következő néhány lépésben a személyazonosságod megerősítésére kérünk, hogy gondoskodhassunk fiókod biztonságáról és ismét be tudj jelentkezni."


Ezt az üzenetet kapom minden egyes alkalommal, ha beszeretnék lépni, de sajnos már a regisztrált e-mail címem már nem létezik. A Facebookommal össze van kötve az Instagramom, de ha onnan szeretnék belépni, akkor is ugyanez az üzenet vár.

Járt már valaki így és ha igen, hogyan tudta megoldani ezt a problémát? Vagy nincs semmilyen megoldás? A válaszokat előre is nagyon köszönöm.



2022. júl. 21. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor bukó
2022. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nem létezik már email címe, akkor első dolga kéne legyen beállítani egy újat minden fontos oldalon, hogy elkerülje a hasonlókat.

Ezt amit írtál, már nem lehet megmenteni.

2022. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, csak nekem a régi telefon számom van megadva. Sikerült azóta belépned?
2022. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még de ez talán segítség lehet..én is így jártam pont tegnap :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2022. aug. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!