Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Belemenjek ebbe vagy ne?

Belemenjek ebbe vagy ne?

Figyelt kérdés

Megnyertem a Vaterán egy aukciót és a megnyert terméket személyesen vehetem át vagy postai úton. Mivel messze lakom a személyes találkozástól ezért nekem csak a postai út jöhet szóba viszont kikötés, hogy a pénzt át kell utalni, és a terméket aznap adja csak fel. Eleinte nagyon nem tetszett, és gyanúsnak tűnt ez az előre utalás dolog, de a Vaterán az illető régi tag rengeteg pozitív értékeléssel és sok eladott termékkel. Neki is felvetettem, hogy nem igazán tetszik így, erre megadta a lakcímét, lakástelefont, mobilt, és felajánlotta, hogyha leutazok a személyes találkozóra kedvezményt ad, ami kb fedezné a benzint, tehát árba nagyjából ugyanott lenne.

Végül is a posta mellett döntöttem, de azért 100%-ig nem vagyok nyugodt.

Ti mit gondoltok?


2010. szept. 22. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj!


Hadj! Figyel miről lenne szó?


Nemmindeggy hogy egy 600Kg vagy egy 1Kg os cuccról van szó de amúgyis ha ad kedvezmélnyt mérnem mész le mert így sok a postakültség márha tudnám milyen "DOLOG" ról van szó de szerintem menj le kocsival.

2010. szept. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az egész vatera és összes aukciós portál így mükxik.

Postai küldés esetén előre kell fizetni.

Fura volt nekem is elsőre, de eddig még nem omlott össze a rendszer. :)

2010. szept. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megértem a félelmedet, de nagyrészt alaptalan, ha sok pozitív visszajelzést kapot az eladó eddig. Utánvétellel ritkán szokták küldeni, mert jóval többe kerül, problémásabb, és ha a vevő hirtelen felindultságból mégsem veszi át, akkor az eladó bukta ezeket a költségeket.
2010. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy át akarna verni, én sima apróhirdetéses oldalról rendeltem utánvétel ott tényleg semmit nem lehetett tudni az eladóról küldhetett volna papírral kitömött borítékot is de rendes volt nem vert át.
2010. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A postaköltség egy ezres, egyébként 5 évadnyi dvd-ről lenne szó és 21et kéne utalni (a postaköltség is benne).

Az autózással pedig a másik probléma, hogy beteg is vagyok tehát nem is szívesen vezetnék most 100km-eket csak ezért.

Azt viszont nem tudtam, hogy a Vatera sokszor így megy mert eddig 1x vásároltam csak onnan de azt le tudtuk rendezni személyesen.

Ezesetben akkor megnyugodtam, és majd írok mi lett:)

Köszönöm mindenkinek.

2010. szept. 22. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:

"...Azt viszont nem tudtam, hogy a Vatera sokszor így megy..."


Nem sokszor így megy, hanem postai küldésnél kivétel nélkül, mindig így megy. :)

2010. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na végülis belementem és átutaltam, de ma megjött minden hibátlanul, szóval igazatok volt és alaptalan volt az aggodalmam.
2010. szept. 24. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!