Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy nem vagyok kész a párkapcsolatra? Belemenjek így ebbe a kapcsolatba, hogy beletanuljak? Egyszer el kell kezdeni valahol, nem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, eljutottunk a csókig, de olyan fura volt. Előtte nem csókoloztam, és az egész olyan gusztustalannak tűnt. Ez azt jelenti, hogy nem vagyok kész a párkapcsolatra? Hogy még gyerek vagyok? Vagy azt, hogy idő kell, hogy megszokjam ezeket a szexuális megnyílvánulásokat? Mennyi idő szükséges ehhez egy teljesen kezdő számára? Hogy érjem el, hogy ne tartsam ezeket gusztustalannak?


Már elmúltam 19 is. Előbb utóbb meg kell tanulnom, nem?


2010. dec. 29. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy még nem vagy készen. Hiszen ha nem vágysz rá, akkor nem kívánod a dolgot.
2010. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, mellesleg azért: minden dolog két emberen múlik. Ha nem volt jó a csók, az nem csak rajtad múlt. Szóval fogalmazzunk úgy, hogy EZZEL A FIÚVAL ne menj bele.
2010. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 biohazardxxx ***** válasza:

Majd belejössz... Ne félj töle... És mi lesz ha szeretkezni is akarsz és a fiú megkér hogy kényeztes száljal ő meg addig kinyal... Szóval ne félj, lesz itt más amitől undorodhatsz...

Amugy meg ha büdi volt a szája vagy dohányzik vagy alkoholt iszik akkor érthető...

2010. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok készen, ez így van. De tekintve a korom, belevágjak, hogy beletanuljak? Hogy egyáltalán megjöjjön a kedvem? Nem akarom egy 20on akárhányéves tapasztalatlan szűzként végezni..
2010. dec. 29. 15:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem volt büdös.
2010. dec. 29. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Nem vagyok készen, ez így van. De tekintve a korom, belevágjak, hogy beletanuljak? Hogy egyáltalán megjöjjön a kedvem? Nem akarom egy 20on akárhányéves tapasztalatlan szűzként végezni.."


Még jó, hogy NE! Értsd már meg: ezt nem lehet kényszerből. Ha van kedved, tudni és érezni fogod, hogy mit tegyél. Ha nincsen, akkor meg minek erőlteted?

Ez a hozzáállás meg... tapasztalatlan szűz. A szüzesség tudod, csak egy állapot. Semmi több. Bármikor megváltozhat.

A vágy, ami ehhez a változáshoz vezet, viszont ugyanolyan minden embernél: nem lehet kényszeríteni. Bocs, kérdező, de ekkora marhaságot, hogy "belemenjek, hogy beletanuljak". Húú...

2010. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ebbe semmiképp ne vágj bele, a rossz szájíz nem jó ómen. Mármint átvitt értelemben.

Ne félj 20+ szűz lenni, én is voltam, fiú létemre talán még kellemetlenebb volt a szituáció. Ráadásul állításod szerint nem is vágysz rá, így nincs min agyalnod. Várd meg azt, aki díjazza, hogy szűz vagy, és elfogad, és akire te is konkrétan vágysz.

2010. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem a szűz lányokat.

és miért?

mert 1 szűz lányról tudom h nem buliba vesztette el.

rájuk sokkal jobban oda kell figyelni és ő sokkal jobban szeretnek viszont mint azok akik nem szüzek már.

én szeretem ha 1 lánnyal sokat kell foglalkozni mert amikor vele vagyok minden sokkal szebb.

2010. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ja és csak akkor vágj bele ha te készen állsz.

semmit sem kell elsietni

ha ugy érzed kész vagy rá akkor menj bele.

2010. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Részben szokni is kell, de ne kezdd el ezeket a dolgokat addig, amíg nem vágysz rá. Lehet, hogy alig egy hónap és kialakul a vágy az ilyen megnyilvánulások iránt. Addig meg lehet, hogy van a párkapcsiknál fontosabb dolgod is.
2010. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!