Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A t-online CSALÁDI 15 Mbit/s-o...

A t-online CSALÁDI 15 Mbit/s-os csomagban gyakorlatilag mennyi a sebesség?

Figyelt kérdés
Nektek van ilyen csomagotok? Mennyi a sebesség, amit elértek vele? Mert 15 mbit-et hirdetnek, de nem tudom tényleg jön-e 15-tel a net, vagy sem. Van tapasztalatotok benne?
2010. szept. 22. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Optinet Családi csomagom van, ezzel jön a maximum. DSL-nél függ a központtól való távolságtól, a kábel minőségtől, tehát: sok mindentől.
2010. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1600-2000kb/sec körül :) az azt jelenti hogy 1-2megabájt per másodperc :) Ezt csak letöltésnél tudod kihasználni (böngészésnél nem pl.: iwiw) de ha torrentezel, stb. akkor egész jó! :) külömben elég lenne az 5mbites is:P

és tényleg függ sokmindentől de kb másfél-2 megabájttal töltenél ténylegesen le. fel: 150-300kb/sec

2010. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most 5 mbit-es netem van és nem tudom érdemes lenne-e 15 mbit-esre váltani, vagy nem fog a sebesség nőni. Kb. 600 méterre van a telefonközpont, ahová a telefonvezeték csatlakozik.
2010. szept. 22. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt meg rendesen a seb.Végén meg nehezen de megszabadultam tőlük.

Nem ajánlóm,csak ha jobb nincs.

2010. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1412-es ügyfélszolgálati számon érdeklődj, előminősítés után megmondják. Persze 100%-ra csak a gyakorlatban derül ki.
2010. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a T-home tól mindig jön a max
2010. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!