Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 16.990FT az új UPC Fiber...

16.990FT az új UPC Fiber Power 120/10mbites internete! De minek nekem ekkora sebesség ha lekorlátozzák a p2p-t, az online játékokat, a rapidsharet és egyéb olyan dolgokat amire alkalmas lenne? Akkor miért van ez a szolgáltatásuk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy megvegye sok pénzért,aki nem vágja a témát.
2009. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert gizda. Btw egyébként is ráteszik erre is a 300-as korlátot (Így az ftp-nek is lőttek). Vagyis tulajdonképpen böngészésre használható, viszont ekkor semmi különbséget nem fogsz érezni a 2 megáshoz képest :(

Egyébként a rapidot és társait nem korlátozzák ha jól tudom, de azoknál egyébként is maximalizálva van a sebesség.

2009. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sz*rra se jó, hogy őszinte legyek. Főleg a torrent miatt lenne marha jó, de ugye az korlátozva van (állítják, hogy az utorrent 1.9es bétája ezen segít, de nem működtt mindnekinél).Rapidról is csak prémiummal tudsz max sebességgel tölteni, ftp-n is van, ahol alapból korlátozva vana sebesség. Nekem 25 megabites UPC-m van, szóval már próbálkoztam nem 1 dologgal, hogy jobban ki tudjam használni, de sztem nagyon nem éri meg az a 120 mbit.
2009. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Otthoni felhasználásra értelmetlen, viszont munkahelyeken, iskolákban előnyös. A tatabányai Árpád gimiben 30 gépre osztottak fel egy nete, ami azt hiszem UPC-s 30 Mb/s-os net. Azért jól jönne egy kicsit gyorsabb oda, de főleg 4-szer gyorsabb! Ja, és otthoni felhasználásra nem jó, főleg ha nincs megfelelő hálózati kártyád :) !
2009. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!