Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Allando Facebook virusoktol...

Allando Facebook virusoktol hogy lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés

Rohadtul elegem van mar, most valami olyat ir, hogy en hirdetek valami termekeket es letiltottak, de soha nem csinalok semmit…

Meg oldalt is hoztak letre, ami allotolag altalam kezelt…. Kulfoldi.


Par honapja valami posztok kerultek ki a nevemben es “megjeloltem” az ismeroseimet….


2022. júl. 31. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben a felhasználók terjesztik a vírusos linkeket valamilyen clickbait szöveggel, és a gyanútlan áldozat rákattint (telepít, engedélyez, hozzáférést ad bármihez gondolkodás nélkül), és ő is terjesztővé válik.

Nézd meg a profil beállításaiban hogy miknek adtál engedélyt, és külön a böngésző beállításait, nem fut-e valami addon ami vezérelheti a fiókodat.

2022. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelszóváltoztatás, kétlépcsős azonosítás, mindenhonnan jelentkeztess ki minden kapcsolatot.

Ezenkívül: milyne alkalmazások vannak? A beállításokat nézd át, tevékenységeket, mindent.

Tilts amit csak lehet.

2022. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Soha nem kattintok rá semmire, csak telefonról netezek, facebook-on szinte soha nem böngészek, messengert ritkán használom.


Be van kapcsolva a kétlépcsős azonosítás, és ki is szoktam jelentkeztetni időnként.


Hol látom pontosan az alkalmazásokat? Vagy a beállításokon belül hol keressen az engedélyezett dolgokat?

2022. júl. 31. 11:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt a hirdetésnél is azt irkálja, hogy azonosítsam magam, személyivel….
2022. júl. 31. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Beállításoknál valahol van egy olyan rész, hogy alkalmazások.

Az összes beállítást nézd át.

A bejelentkezéseket is, a bejelentkezett eszközöket is.

2022. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom…. Törölni se lehet ezt az akármit, csak az villog, hogy le van korlátozva a fiókom.
2022. júl. 31. 14:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Ilyen beállításokat nem találtam, viszont számítógépről megtudtam nézni jobban, tulajdonképpen egy oldalt hoztak létre, és a saját fiókomban, valamint abban az oldalban mozoghattam, valami dél-koreai profilú személy adott hozzá, elvileg el tudtam távolítani magam róla, azóta nem is látom….
2022. júl. 31. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!