Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a vadonat új TP...

Nem működik a vadonat új TP link router adapterem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

Tegnap vettem, 1 TP Link TL-WN321G router adaptert. A telepítőlemezt beraktam, a telepítést az utasítások szerint követtem és a befejezése előtt előugrott egy ablak, mely szeint hiba lépett fel a telepítés során. Ezt írja: A telepítés alatt álló szoftver nem ment át a Windows Logo tesztelésen, amely a windows xp-vel való kompatibilitást vizsgálja. Ha folytatja a szoftver telepítését,veszélyeztetheti vagy megingathatja a rendszer stabilitását. A Microsoft azt ajánlja, hogy állítsa le a telepítést, és lépjen kapcsolatba a szoftver szállítójával olyan szoftverért, amely sikeresen átmegy a Windows Logo tesztelésen.

A lehetőségek: folytatja a telepítést vagy leállítja a telepítést...

Ennyi a szöveg. Most ezzel mit tudok csinálni?

Egyeltalán mi az a Windows Logo? Nem lehetne ezt valahogy kikerülni? Kikapcsolni? Vagy most szerintetek mit csináljak? Kérlek segítsetek! Sürgősen szükségem lenne a netre.

Köszi előre is!


2010. szept. 23. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaj nyomj rá,hogy ne okostojásoskodjon a géped ,hanem telepítsen,ne félj nem lesz semmi baj.
2010. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rányomtam, de így sem működik, mert amikor az új hardver varázsló előugrik, megint hiba lesz a telepítés során, és nem működik, hiába van feltelepítve :S
2010. szept. 23. 09:13
 3/10 anonim ***** válasza:

A driverét úgy kéne telepíteni, hogy addig nincs bedugva az adapter.


Szóval, feltelepíted a drivert, ha beszól, aztmondod, hogy folytassa, miután befejezi, újraindítod a géped, és utána próbáld bedugni az adaptert.

2010. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam, nem volt bedugva a hardver, csak a telepítés után, de a hardver varázsló, amint bedugom a gépbe, rögtön előugrik és azt írja h hiba van a telepítés során:s
2010. szept. 23. 09:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát hallod e ,Neked is elég nehéz segíteni.
2010. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, elég nehéz eset vagyok, de tényleg úgy csináltam mindent, mint amit te is mondtál és mégsem jó. És kb már vagy 30-szor megpróbáltam újrtelepíteni, meg kikapcsoltam, bekapcsoltam, újraindítottam, és nem megy még mindig... És nem tudom mit csináljak vele... de azért köszönöm a segítséget:)
2010. szept. 23. 09:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Netről legfrissebb drivert is próbáltad már? Vagy csak a telepítőlemezről.


Ha még nem, akkor próbáld ezt a kettőt:

[link]


[link]


Az első a V1 verziójú adapterhez van, a második a v4-eshez. Ez a két fajta létezik, ha nem tudod, hogy a tiéd pontosan melyik, akkor próbáld elsőre a v1-est, ha meg nemjó, akkor a v4-et.

2010. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linkeket,de nem tudom őket megnyitni. Azt írja,amikor meg szeretném nyitni őket, h This file does not exist. Nem tudom esetleg tudnál másik linket küldeni? Hálás lennék érte...
2010. szept. 24. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen adapterem van, azért nem írtam eddig, mert nemtudom sikerült-e. Hagyd a francba a cd-n adott programot, szerintem nagy kaki. Win7 és Win Xp alatt is a cd-n található program nélkül használom az adaptert. Xp alól kimentettem a nekem működő illesztőprogramot. Úgy tudod telepíteni, hogy az eszközkezelőben rámész az adapterre, jobb gomb illesztőprogram frissítése. Betallózod az inf fájlt, és rákattintasz a telepítésre. Ha azmondja nem ellenőrzött, akkor is telepítsd, csak biztonságmániás a Windows. Ha nem megy, és megbízol bennem, megcsinálom pár perc alatt távvezérléssel.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos ezzel a problémával küszködöm én is, csak nekem semmilyen netről leszedett XP-s driver nem működik. Tud valaki ebben segíteni?
2013. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!