Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy tp-link ruterem hogy...

Van egy tp-link ruterem hogy lehetne e használni wifi ként hogy tudjam fogni a netet? Külön wifit akkor veszek a pc-hez ha nem jó ez a router. Ha működik wifiként hogy kell beállítani, hova mit kell írni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a típusát is megadtad volna, már előrébb lennénk!
2011. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem elszomorítás képen,de ha egy kicsit sem olvasol utána a wifinek és a routeroknak,akkor mi megfeszülhetünk a tanácsadásban,akkor sem fogod tudni beállítani helyesen.
2011. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...főleg, hogy csak annyit tudunk, hogy TP-Link! De, hogy mi a típusszáma...?
2011. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Nekem egyelőre az sem jött le teljesen, hogy meglévő internetedet szeretnéd-e megosztani a router-rel, vagy egy mástól érkező jelet fogni vele, és azt tovább osztani?
2011. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lopni akar, mi mást...?

G.

2011. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen ne haragudjatok kicsit gyorsan akartam kérdezni és nem írtam le a lényeget. Tp link 54m wireless router. Model: tl-wr340gd.

Úgy szeretném használni hogy ha elmegyek valahova és van vezeték nélküli net ami nincs lekódolva tudnám e a routerral fogni mivel van rajt antenna nem tudom meg kell e ahhoz osztani vagy simán betudok lépni máséba.

2011. aug. 29. 07:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lopni mert nyilvánosan is van már megosztva net pl Net cafe hasonló.
2011. aug. 29. 07:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy itt találsz megoldást:

[link]

2011. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!