Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Optikai kábelen milyen netet...

Optikai kábelen milyen netet szolgáltatnak?

Figyelt kérdés

Már 2000 óta ígérgetik, hogy bevezetnek valami rendes netet a falunkba, de azóta is semmi. Aztán most elkezdték lefektetni az optikai kábelt Sopron és Sopronkőhida között, most szünetet tartanak, elméletileg júliusra ideérnek Rákosra is. Az alábbi levélben (cím) ADSL-t írnak, de én annak nem igazán örülnék a lassú feltöltés miatt? Biztos, hogy optikai kábelen csak ADSL-t tudnak szolgáltatni?


A levél: [link]


2008. dec. 21. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Nekem optikai kábel jön be a lakásba. Itt van egy doboz (szándékosan nem írtam modemet, mert), van rajta jópár kijövetel: net, tv, telefon, rádió stb. A net általam mért letöltési sebessége 5M körül van a feltöltés viszont így sem éri el a 200K-t.
2008. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"van rajta jópár kijövetel: net, tv, telefon, rádió stb."


Ez jó hír, mert akkor elméletileg tudnak KábelTV-s netet is szolgáltatni

Ezesetben neked azért lassú a feltötésed, mert ADSL előfizetésed van :P

2008. dec. 21. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kérdezted úgyhogy én sem mondtam, de nem Magyarországon élek. :P

A net kapcsolatomat itt Hyper-fast broadband-nek hívják.

2008. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!