Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt a szöveget kaptam a...

Ezt a szöveget kaptam a facebooktól: "Úgy tűnik, hogy ezt a funkciót a megengedettnél intenzívebben használtad. A használatáról ideiglenesen le vagy tiltva."?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam ezt a szöveget, csak a keresőt használtam keresésre, erre ezt a szöveget dobta: Úgy tűnik, hogy ezt a funkciót a megengedettnél intenzívebben használtad. A használatáról ideiglenesen le vagy tiltva.


nem csináltam semmiféle rosszat. meddig tart ez?



2022. aug. 11. 20:43
 1/1 anonim válasza:
Nálam egyszer írt ilyet, amikor "túl sok" fényképet néztem meg..... Csak volt egy új ismerős akinek több ezer fotója voltén meg elkezdtem kattintgatni sorba laptopon a jobbra nyilacskával... aztán 10-15 perc után jött ez és 1 napig volt a tiltás.
2022. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!