Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az NCore-nál mi a büntetés,...

Az NCore-nál mi a büntetés, ha a felhasználó szintek 5 a megengedett, de véletlenül 6-ot töltöttem le?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 18:10
 1/9 lali51 ***** válasza:
A wiki-ben leírták.
2017. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lali51 ***** válasza:
Ha seedeled 48 órán át akkor semmi.
2017. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a visszatöltésre vonatkozik. Letölthetsz bármennyi torrentet, csak a megadott seed időt( 48 óra) tartsd be. Egy hónapban 5 torrented lehet, aminél nem kell ezt teljesíteni. De teljesítsd, mert másoknak is kell a cucc :)
2017. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De most komolyan, jár valami büntetés, vagy nem?
2017. febr. 26. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
48 óra/torrent/30 nap alatt. Szóval 30 db-ot is letölthetsz, ha seed-ben vagy 48 órán át. Tehát nem lesz semmi gond. WIKI-t olvasd, bár lehetne jobban érthető ez a rész...
2017. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm, most már értem!
2017. febr. 27. 15:50
 7/9 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám, de akkor jól értem, hogy a hónapzárás nem feltétlen órára pontosan történik? Nincs aggodalomra okom, mert ha még ma letöltök valamit, de az előzőleg letöltött torrentnek holnap (tehát március 1-re), nagyjából 01:00 óra körül jár le a 48 órás seedelése nem kapok büntetést / x napos letöltésmegvonást / figyelmeztetést? (Mert így holnap hajnalra csak 4 HnR-om lenne és 5 a megengedett.)
2017. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A letöltési időtől számít a 1 torrent/48 ó/hónap.

Tehát az egyiket 1-én indítottad, akkor 30-ig, a másikat 15.-én, akkor következő hónap 15.-e.

Amúgy aktivitás menüben lehet mindent követni. Ott írják is: "ha minden így marad"...de nem marad, mert seedeltek, tehát az ott írt HitRun száma folyamatosan változik----csökken ahogy megy a seed.

Tényleg leírhatnák érthetőbben...

2017. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bármennyit letölthetsz, csak utána 48 óráig seedben kell lenniük (na persze nm folyamatosan). Ha vissza is töltesz belőle, akkor arányosan csökken az idő. Ha visszatöltötted teljesen, akkor utána már nem muszáj tovább seedben maradni.

5-ször játszhatod el büntetlenül, hogy nem töltöd vissza. Utána warn-t (vagyis figyelmeztetést) kapsz.

2017. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!