Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Digi hogy szokott számlázni?

A Digi hogy szokott számlázni?

Figyelt kérdés
Augusztus 5-én kaptam e-mailt, hogy fizessen be a számlát. Befizettem, rá pár napra jött, egy -1500-as számla aztán ma megint kaptam egy 7200 Ft-os számlát, amennyi a havidíjam. Most ez mi? Másnak is így jönnek a számlák? Papír alapon fogom kérni e-mail helyett.

2022. aug. 15. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem az ügyfélszolgálatnak írsz? Azért is, mert meghatározott időd van arra, hogy számlareklamációval élj...


Nézzél át mindent, hogy mit miért fizettettek, vagy fizettetnének, értelmezz és ha gáz van nekik írd!

2022. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Ügyfélszolgálat. De mást mondanak telefonon és személyesen. Én szakítottam velük. 🤣 Meguntam ezt is, meg a szakadozást is.
2022. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

A digi egy vicc.


A címünkön lévő TV előfizetéssel kapcsolatos hibajelentésre azt mondta az ügyintéző, hogy a név és az azonosító stimmel, de a cím nem. Közben a számlát erre a címre küldik...

2022. aug. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A befizetési dátumot szerintem nem nézted.

Az 1500 Ft-os számla még valamilyen nem teljes hónapi lehet.

A 7200 Ft-os számla szerintem a jövő hónapi számlád (9.hó) lehet, mert sokszor van, hogy egy hónappal előtte kiküldi. Ezt ráérsz 9.hó.31.-én is befizetni. Én csekken fizetem azért tudom.

Ha nem így lenne, akkor személyesen kell menni az ügyfélszolgálatra.

2022. aug. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bemegyek inkább személyesen. Igen, a másik meg, hogy folyamatosan szakadozik az internet. Pedig állítólag ők a legjobbak meg a legolcsóbbak a városban... Hát nem tudom.
2022. aug. 16. 08:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Miskolcon lakok, nálam tökéletes. DIGINet 1000-nél általában 850 Mbyte vagy e fölött meg szokott lenni. De ez csak LAN kábellal érhető el, Wi-Fi-vel nem.
2022. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!