Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PCX-en mennyi idő mire "jóváír...

PCX-en mennyi idő mire "jóváírják" az előre utalt pénzt?

Figyelt kérdés
1 órája rendeltem előre utalással és azóta se kaptam visszaigazolást, hogy megkapták-e a pénzt... Minden adatot jól írtam be 5X leellenőriztem és utána is... A válaszokat köszönöm!

2022. aug. 16. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mivel ezt manuálisan csinálják, akár 24 óra is lehet. A bankkártyás fizetés jobb, az automatikus, azonnal fizetett lesz a rendelésed és kezdik a kiszállítást.
2022. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oh, értem... Már megijedtem hogy valami baj van.
2022. aug. 16. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Van amikor 3-4 óra is eltelik mire megkapod a visszaigazolást. Én egy hete rendeltem utoljára a PCX-ről előre utalással, akkor több mint 6 óra volt mire megkaptam az emailt.

PCX-en nem lehet bakkártyával fizetni, csak utalni.

2022. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

"PCX-en nem lehet bakkártyával fizetni, csak utalni."


Még jó, hogy de...

2022. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

"PCX-en nem lehet bakkártyával fizetni, csak utalni"


Ez azért gáz, a valamirevaló boltok el szokták fogadniba kártyát, ahol csak utalás van azok pont jellemzően a csaló oldalak. Pedig én is rendeltem tőlük és biztos nem utalással, akkor lehet utánvét volt a csomagautomatán kártyával fizetve.

2022. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Bírom ezeket az okoskodókat. Rendszeresen rendelek PCX-ről, jelenleg nincs bankkártyás fizetésre lehetőség.

Régebben volt, most viszont megszűntették. Hogy a jövőben újra elérhető lesz e, ki tudja.

Fél millió alatt lehet utánvétel vásárolni, felette csak utalással. Ennyi.

Az ország egyik legrégebbi számítástechnikai webshopjára pedig elég merész azt mondani csalóoldal.

2022. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom nem válasz de iponon paypallal is lehet fizetni.
2022. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem azt mondtam hogy nem megbízható, hanem azt, hogy a csalókra jellemző, hogy csak utalást fogadnak el, mert az nem fordítható vissza. Ezért szoktak óvainteni az olyan oldalaktól, ahol csak utalás van. Meg az utalás a vevőnek költség, ezért se szeretik. Bár nekem 20.000 Ft alatt ingyenes, gondolom nem örülne a bolt, ha 160.000-et 20-asával utalnék el, különben több ezerbe kerül nekem Így inkább át fogok kattintani egy másik oldalra, ahol ha egy kicsit drágább is, de elfogadnak kártyát, összességében jobban jövök ki és nem a kapzsi bankot/államot pénzelem.
2022. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!