Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan app ami segítség...

Létezik olyan app ami segítségével látom, hogy ki látogatta meg a Facebook illetve instagram profilomat?

Figyelt kérdés
Régen volt, de nem tudom létezik-e még, neve se ugrik már be.

#Facebook #insta #Kinézi
2022. aug. 20. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tehén sem volt ilyen, max az ismerős listádból összeválogatott pár embert és rájuk fogta:D közben meg spammelte az ismerőseid.
2022. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehén=régen
2022. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt ilyen, és nem is lesz. Nem nézheted meg a látogatóidat, és amelyik program ezt állítja magáról, vagy adathalász és a fiókodat lopja el, vagy kártevő van benne, és telepíthetsz egy jó kis kriptobányászt vagy zsarolóvírust. Az ilyen típusú kamuprogramokkal vagy oldalakkal lehet jól terjeszteni ezeket, mivel az emberi kíváncsiság nagyobb, mint a biztonságos használatra törekvés.
2022. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen és régen sem volt.
2022. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Régen sem volt, most sincs, és ezután sem lesz. Ez egy olyan információ, amit a Facebook nem oszt meg. És amíg a Facebook ezt az infót nem osztja meg egyáltalán, addig még ha az alkalmazás fejlesztője a csillagokat is leígéri az égből sem fog működni megfelelően, és csak max egy vírust, vagy kémprogramot, jobb esetben csak valami szar reklámszoftvert töltesz le.

2022. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Meg tudom állapítani, ki nézte meg a Facebook-profilomat?


Nem, a Facebook senkinek nem teszi lehetővé, hogy nyomon kövesse, kik nézik meg a profilját. Külső felek alkalmazásai sem rendelkezhetnek ilyen funkcióval. Ha olyan alkalmazással találkozol, amely állítása szerint képes erre, jelentsd az alkalmazást."

[link]

2022. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Próbáld meg a másik oldalról nézni és úgy feltenni a kérdést: l~tezik olyan app, amely naplózza,kinek a bejegyzéseit néztem meg az e.lített közösségi platformokon és azt tudtomon kívül továbbítja nekik? És szeretném én azt,hogy legyen ilyen?
2022. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudok egy appot, ahol látszik: Tiktok
2022. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!