Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet az, hogy a...

Hogyan lehet az, hogy a DIGI-s routernek (ZTE zxa10 f625a) csak a LAN 4-es portján működik az internet (szakadozva), és az is csak úgy, ha a WIFI routert beledugom, és a WIFI routerbe kötöm bele a pc-met?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam kihagyni a wifi routert (a pc-t dugtam bele a szolgáltató routerébe), de úgy nem működik az internet.

Kipróbáltam azt is, ha egy másik fajta WIFI routerrel próbálkozok, és abból osztom szét, úgy sem működik, csak azzal, ami előtte bele volt dugva.


Van rá valamilyen beállítás, hogy működjön más wifi routerekkel is, illetve ha a pc-t dugom bele a szolgáltatós routerbe az is működjön?



2022. aug. 21. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ha modem módba van állítva (pppoe pass through) akkor nincs rajta net, csak átmegy rajta.. (és még jelszó is kell a nethez)
2022. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Ami eszközt beledugsz, azon be kell állítani a PPPoE kapcsolatot. Routeren ez a WAN beállításokban van, PC-n a hálózati beállításokban. A felhasználónév és a jelszó a szerződésen van rajta.
2022. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Modem üzemmódban van a digi routered.Ezért kell utánna kötni egy routert.A másikkal is müködnie kell,csak azon is be kell állitni rendesen,pl a digi jelszót.

A digitől kapott routert is átállithatod router üzemmódba.A digi ügyfélkapu

/szolgáltatások/Eszközkezelés menüpontban.Ekkor már nem kell két eszköz

2022. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!