Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erre van megoldás ?

Erre van megoldás ?

Figyelt kérdés

Egy kamu fb ről ki raktak intim képeket a barátnőmröl

Viszont azt hiszi én voltam mert pár nappal ez előtt össze vesztünk csúnyán

Nincs valamilyen program vagy akármi ami ki szedi a kamu fiókból az email címet vagy telefonszámot vagy legalább az IP címet amirol benne voltak ?



2022. szept. 3. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, és az IP cím sem jelent semmit. VPN-nel el lehet azt rejteni vagy hamisítani, és még ha meg is lenne a fiók IP-je (amit nem adnak ki és nem nyerhetsz ki sehogy), akkor is rád lehetne fogni, hogy biztos hogy te voltál, és így rejtetted el a valós IP-det. Előrébb semmivel nem lennél vele.

Nem kell ekkora volumenű nyomozást csapni, mert a válasz adott. Az szivárogtatja a képet, akinek a csaj elküldte. Ha ez 1 ember volt, akkor ügy lezárva, mert te voltál. Ha tíz embernek küldi a pinás képeket, akkor meg tanulópénz volt.

2022. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Elég egyszer megkérdezni, de én is megkérdezem újra:


1.: Ki az a BETEG ÁLLAT aki intim fotókat készt magáról?


2.: Ki olyan hülye, hogy ezeket felteszi a netre / elküldi másnak a neten?


3.: Hogy a fenébe kerültek "illetéktelen" kézbe a fotók?


És NEM, nem tudsz ellene tenni semmit! Valahonnan az illetőnek megvoltak a csajod p*ncis fotói, amihez csak gratulálni tudok!


Lehet, hogy nem kéne kamerával mászkálni a meztelen párod körül, és főleg nem elküldözgetni egymásnak.


Utólag már bánjátok, mi?

Előre kellett volna gondolkodni, már ha lett volna mivel!


Sajnálom, de nem tudlak sajnálni, csak azt mondani, hogy meg is érdemlitek, ha ennyire hülyék vagytok!


(Lehet lepontozni, de az csak azt fogja bizonyítani, hogy fáj az igazság)

2022. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!