Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube STOP-ra van ötlet?

Youtube STOP-ra van ötlet?

Figyelt kérdés

Nem enged bejelentkezni a Youtube. Nem a fiókomat tiltották ki, odáig nem is enged eljutni, hogy megpróbáljak bejelentkezni.

Csak rajzolt barna tévék egy kupaca jön fel azzal a szöveggel, hogy bocsi, a csatornák eldugultak.


Talán valami százezredik újabb felhasználási feltételt nem fogadtam el?


Ha találkoztatok már ilyennel, és tudjátok a megoldást, akkor kérlek, osszátok meg velem.


Köszönöm.



2022. szept. 9. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor később újra megnézed hogy működik-e, nem kell semmilyen összeesküvést kombinálni bele.
2022. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a csatornák eldugultak = bélsár a neted
2022. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1, már jó ideje ilyen, sokszor megpróbáltam már bejelentkezni. Összeesküvést nem tudom, hol láttál a kérdésemben, de jó repülést! ;)


2, igen, biztos a netem szar, ami ezt az egy problémát kivéve 10 éve tökéletesen működik.


A probléma kb. 3 hónapja áll fenn. Ezt azoknak mondom, akik esetleg normális választ is adnának.

2022. szept. 10. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Privát módban, vagy más böngészőből is ez van?
2023. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!