Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szóval a napokban vettem egy...

Szóval a napokban vettem egy új TP-Link routert. Beszerelték a modemet, mondta hogy Gigabiteset vegyünk, vettem is. Összedugtam, úgy ahogy a leírták. Ha átállítok valamit a weboldalon, utána rebootol és nem nyitja meg a 192... Oldalt. Mi a baj vele?

Figyelt kérdés

Archer C router. Csak 1 eszköz tud csatlakozni mindegyik hálózathoz (2.4 és 5Ghz), mert utána már csak a "csatlakozva, nincs net" feliratot látom. Próbáltam manuálisan beállítani az ip-ket, az sem működött. Csak egy reset után engedi újra megnyitni a 192.168.0.1 (&1.1 és a tplinkwifi) oldalt.

Nem tudom mit tegyek most, egyáltalán nem értek hozzá. A modemmel lehet a baj?



2022. szept. 17. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen modemet? Pontos típus?

Mit akarsz elérni? Minek kell egyáltalán a tplink..?

2022. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arris CM3200 modem, WAN. Azt szeretném, hogy ne csak 1 eszköz tudjon csatlakozni, hanem az is, aki tudja a jelszót. A TP-link most Acces Pointként kellene hogy működjön, de ha átállítom arra, akkor letilt az oldalról
2022. szept. 17. 12:30
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es johelyen csatlakozol?

mert olyan mintha te nem a routeren akarnad elerni hanem a WAN on a routert


wan (internet) felol nem azzal ered el a routered, es engedelyezni is kell a tavoli elerest

2022. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"utána rebootol és nem nyitja meg a 192... Oldalt"

utána már nem is kell hogy elérd a modemet a tplinken keresztül. Elég ha az internetet eléred.


Egyébként azért mert a modemnek is és a tplink-nek is 192.168.0.x a címe. Az egyiket át kellene tenni 192.168.1.x re.

A pc pedig ne szélessávú betárcsázó legyen hanem rendes netkapcsolat beállítású legyen.

2022. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha tudnál segíteni, hogy melyiket hol tudom beállítani, azt nagyon megköszönném
2022. szept. 17. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!