Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged fiókműveletet...

Nem enged fiókműveletet végezni a Google fiókkal és bent ragadtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát van egy email cím amit nem én csináltam csak néha használtam és be vagyok rajta jelentkezve folyamatosan viszont közbe valaki megváltoztatta a jelszót és azt írja ki értesítésnek a Google, hogy fiókművelet szükséges.


Én megpróbáltam eltávolítani a Google fiókot viszont nem engedte mert azt írta, hogy a folytatáshoz jelentkezzek be újra de nem tudom a jelszót.


Ilyenkor mi a teendő, hogy el tudjam távolítani az email címet? Nincs kedvem gyárira visszaállítani az egészet.



2022. szept. 17. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Amikor rákattintok erre a "fiókművelet szükséges" értesítésre akkor azt írja ki, hogy a rendszer kijelentkeztette önt a fiókjából. Jelentkezzen be újra a folytatáshoz.


De ha a telefon gmail applikációját használom akkor ott meg be vagyok jelentkezve a fiókba.

2022. szept. 17. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj hozzáadni egy saját fiókot és abba belépni, és miután az az alapértelmezett, hátha engedi az előzőt törölni.
2022. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor majd fiókművel az, akié.


"Tehát van egy email cím amit nem én csináltam csak néha használtam és be vagyok rajta jelentkezve"

A Google-fiók, amihez tartozik az email cím, az a tiéd?

2022. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az enyém
2022. szept. 17. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd békén, ha egyszer használhattad, semmi közöd hozzá!
2022. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!