Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok az új indamail-es...

Mit szóltok az új indamail-es szolgáltatóhoz?

Figyelt kérdés

Sajnos aki átvette , már tiltja a reklámblokkoló használatát, ami azért nagyon hasznos volt, mert nem villogtak ugráltak összevissza a reklámok és kis felbontású gépen is viszonylag jól lehetett látni a tartalmat. Azt hiszem az indamail felett is eljárt az idő..... elég szutyok lett....

Csak egyre rosszabb, firefoxból nem töltött be, linuxról az hiszem működik....



2022. szept. 20. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kár érte. Főiskolás korom óta használtam (akkor még Vipmail néven futott), azaz több, mint 15 éve. A GMail még gondolat sem volt, amikor már használtam. Az, hogy volt normális mappa-szerkezet, és rendesen támogatta az IMAP-ot, meggyőzött arról, hogy továbbra is ezt használjam.

Aztán jött a hanyatlás. Én inkább béreltem egy VPS-t, felhúztam rá egy saját mail szervert, és most azt használom. Azt legalább nem fogja senki elszúrni. ;-)

2022. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálad van a gubanc, most próbáltam ki van egy régi vipmail-es fiókom, benn vagyok minden gond nélkül pedig ablock is van.
2022. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Firefoxból nekem sem működik,de miért?

Chrome-ból jó,csak nem azt a böngészőt használom...

2022. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Firefoxban azért nem működik az indamail mert be van kapcsolva a nyomkövető sütik stb.blokkolása...
2022. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most már engedi reklámblokkoló használatát, pár napig jött fel az az üzenet.
2022. szept. 25. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:

A "sütik" törlése talán megoldást jelenthet.

Legalábbis a problémák egy részére.

Mert azt, hogy sem a Steam, sem a Gog, és még sok más ismert szolgáltatás e-mailjei sem jutnak el az Indamailes fiókokba, az nem user error.

Én a hétvégén költöztettem át mindenemet Indáról más címre.

2022. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lassan én is költözök az indáról.
2022. okt. 10. 01:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Előttük egy évben kb. 1-2 spam üzenet jött. Most néhány hét alatt 15-20. Pedig sehol nem adtam meg az email címem.
2022. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!