Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a Yettel...

Miért van az, hogy a Yettel mobilnete időszakosan lassú?

Figyelt kérdés
Például délelőtt és éjjel 1-2-3 megákkal tölt leí míg délután max 250 kb-okkal. Konkrétan korlátlan mobilnetem van, amiért egy halom pénzt fizetek. Jó a lefedettség is, evégre tud az gyors is lenni, csak a legtöbbet délután használnám. Mással is előfordult már ez, vagy csak én vagyok a szerencsétlen hogy ebben az időszakban kb semmit nem ér a net?
2022. szept. 21. 09:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Még fontos infó. Üzleti ügyfél vagyok. Tehát nem lakosságis.
2022. szept. 21. 09:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is lassú,a covid óta amikor az ország otthon maradt és nezezett.

[link]

Ha sokan használják és a szolgáltató nem fejleszt akkor lassú lesz..én most készülök átmenni a telenorhoz,a hello datát szüneteltetni fogom és ha előbbi beválik akkor meg is szüntetem, hiába olcsó.külföldön tiltja a yettel az 5G-t, németben pedig az O2 szolgáltató nagyon rossz.legalábbis 5G nélkül.

2022. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mobilnet osztott erőforrás, ha sokan használják egyszerre, lassú lesz. A megoldás, hogy tedd a telefont "csak 3G" módba. Mivel mindenki a 4G-t terheli, az lassú, a 3G-t meg alig használják, így lehet fajlagosan lassabb, de a valóságban gyorsabb lesz a kevesebb terhelés miatt, mint a túlterhelt gyors hálózat.
2022. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi #3. Fura módon ugyanúgy rossz kb a letöltési sebesség, de pl a youtube-ot nem 480p-be viszi, hanem 1080p-be. Szenzációs
2022. szept. 21. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
A YouTube 1080p-hez kb 3 Mbit/s kell, amit a 3G simán visz, viszont a letöltést ennyinél is lomhának érzed még. De ha 4G-n 480p-re váltott, akkor az jó ha 1 Mbitet hozott, ami igen karcsú. Szóval egyértelműen jobban jártál a régi hálózat használatával, de ugye annak is vannak határai, kapacitása.
2022. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most vagyok ebben a helyzetben 20:30- óta, még ezzel a kis oldallal is szenved korlátlan nettel.
2023. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!