Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Némelyik álláskereső oldalon...

Némelyik álláskereső oldalon (például profession, jobble) miért nem lehet időrendbe tenni a meghirdetett állásokat a meghirdetés ideje szerint?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerinted ennek valami technikai oka van? A webes adatbáziskezelés sok helyen elég hiányosan van megvalósítva. Nem lehet néha megfelelően rendezni, vagy szűrni egyes jellemzőkre. Nem egyszer találkoztam olyannal, hogy hiába állítottam be rendezést pl. árra, azok nem igazán növekvő sorrendben voltak, legalábbis nem mind. Tehát ez szerintem lustaság, hanyagság, hozzá nem értés, érdektelenség kérdése többnyire, esetedben talán nem is gondolták át az álláskereső helyzetét, hogy esetleg minden nap megnézné, nem foglalkoztak vele, nem volt rá idő, kevés volt a programozó, nem érdekelte őket, ki tudja?
2022. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!