Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Két külön gmail fiókom van....

Két külön gmail fiókom van. Az egyikkel regisztráltam a fizetős spotify-ra ill. a fizetős YT Music-ra. (?)

Figyelt kérdés

Ha telefonról vagyok, akkor (azt hiszem), normálisan működnek a dolgok, de ha szgépről vagyok, akkor a spotify-ba simán (jelszó kérése) nélkül beenged, ellenben a YT Music-nál nem azt a fiókomat hozza be, ahonnan az előfizetésem van.


Megpróbáltam megnézni, hogy ha csak az egyik vagy csak a másik gmail fiókomat használom, akkor mi a helyzet, mi van az elmentett jelszavakkal, stb. Nagy meglepetésemre MINDKÉT fiókomnál az egyik fiókom mentett jelszavait adja be. Pedig a két fiók teljesen független egymástól. Mi lehet a gond? Nyilván ezért csinálja a YT Music, hogy amikor használni akarom, akkor először azt az email címem adja be, amelyikről NINCS előfizetésem.


Még annyi, hogy szinkronizálva vannak a könyvjelzőim azzal a fiókkal, ahonnan NINCS előfizetésem. Nem tudom, hogy ez számít-e.



#jelszó #bejelentkezés #szinkronizálás #spotify (fizetős) #YT Music (fizetős)
2022. szept. 25. 11:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!