Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az interneten valami csaló...

Ha az interneten valami csaló rám ír, az miért akar mindig a WhatsApp vagy a Telegramra átmenni?

Figyelt kérdés
Twitteren például engem ezek megtalálnak. Szoktam nekik valaszolni mert kíváncsi vagyok hogy akar átverni. Xd de mindegyik azokra az appokra akar menni amiket írtam. Én azokat nem ismerem. Az miért jó nekik?? Mér akarnak oda menni? Nem értem. Tudom hogy csalni akar valamit de hülyeségből szoktam válaszolni Twitteren. Külföldiek nem magyarok.

2022. szept. 29. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Külföldön jóval elterjedtebbek ezek az alkalmazások, nálunk nem (inkább a Messenger). Saját tapasztalatból indulhat ki, hiszen jó eséllyel te is használod, ha legnépszerűbb alkalmazások közül említ neveket.
2022. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Mert globális viszonylatban ez a legnépszerűbb üzenetküldő alkalmazás és adathalászat. Minek keyloggert küldnei, amikor egy telefonon minden appba be vagy lépbe? A Facebooktól kezdve a banki appig mindenbe.
2022. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen csalók?
2022. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!