Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » El tudod képzelni az életed...

El tudod képzelni az életed Facebook, Instagram, Messenger és Whatsapp nélkül? Örülnél is esetleg, ha végre ezek nem lennének?

Figyelt kérdés

"El tudja képzelni az életét Facebook, Instagram vagy WhatsApp nélkül? Lehet, hogy elbúcsúzhat tőlük, az ír adatvédelmi bizottság ugyanis most megágyazhat a Meta kivonulásának."


[link]



2022. júl. 10. 12:39
A kérdező szavazást indított:
Sokkal roszabb lenne az élet nélkülük
Sajnálnám
Örülnék neki
19 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kieg: Nem az a kérdés ki fog-e... Szerintem nem, megegyeznek. Vagy lesz új szabályozás. Hanem ha megtörténne. Vagy esetleg jó lenne, ha megtörténne-e?
2022. júl. 10. 12:41
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyiket se használtam még sose. Úgyhogy nem tudom.
2022. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyiket sem használom, nekem mindegy hogy mi lesz velük.
2022. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Ebből a négyesből az első 3-mat használom.

A Facebook-ot napi 1-szer nézem. Azt is csak azért, hogy a kemény 100 ismerősömből valaki töltött-e fel valami megtekintésre méltót.

Messengeren néha rám írnak kollégák aztán ennyi. (De azt is csak akkor ha Discord-on nem érnek el.)

Instán meg van fent 4-5 képem és kb ennyi. Azon inkább csak a seggeket szoktam nézni.

2022. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A Messenger azért érintene, mert szinte minden ismerősömmel tudok vele ingyen telefonálni és a csoportos szervezés funkció is hasznos.

A Facebook azért, mert napi szinten használom cuccok eladására és vételére.

2022. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szirty ***** válasza:
87%

Egyiket sem használom. Nem is lehet kérdés hogy el tudom-e képzelni az életem nélkülük, mert eleve nélkülük élek.

Ezek a megjelenésük előtt nem léteztek, az emberiség pedig valahogy mégis túlélte.

Ezek miatt szerintem az sem lehet kérdés hogy sajnálnám-e. Nyilván nem. Főleg látva mi folyik ezeken a közösségi portálokon...

Bár nyilván nem az eszköz vagy a lehetőség tehet róla hogy ilyen hanem az emberek.

2022. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű igen opció miért nincs? Nem fogok tapsikolni idióta döntésekhez, de nem vagyok függő, hogy bőgve remegjek, ha nem lesznek elérhetőek ezek a szolgáltatások.


Ha úgy alakul, hogy nem fogom tudni használni, elfogadom. Majd anyámmal és az idősebb szeretteimmel, akik más platformon nem jártasak, kitalálunk valami mást. Ilyen szempontból bosszúságot fog okozni, másra meg úgysem használnám.



Annyira szánalmasnak tartom, hogy egyesek ennek komolyan örvendeznek. Eddig sem volt kötelező használni.

2022. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
El
2022. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Facebookot használom, de igazából ritkán és kevés dologra, teljesen jól ellenék nélküle.

Messenger helyett vannak alternatívák, sok ismerősömmel most is inkább a Vibert használom. Whatsappot sosem használtam semmire.

2022. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én magam nem használom őket de egy New Yorki szerverről futtatok közepesen sikeres Instagram botokat. A botokon meg nincs implementalva egy csomó minden kb. Csak posztolni tudnak, tehát ha valamit csinálni kellene az akkuntokkal akkor meg lehet lőve. Amúgy nem izgatna Facebookom, WhatsAppom pl.: nincs is
2022. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!