Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A vipmail működik nektek most?

A vipmail működik nektek most?

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. Az indapassba be enged az index fórumot elérem, a beállitó menüt is elérem ahol a jelszót átirhatom stb , de magát az imélt nem nyitja meg, kidob, hogy helytelen adatok. Pedig a figyelmezetést amikor elkezdte adni, hogy új a tulaj elolvastam, és úgy emlékszem azt irta, a felhasználónak semmi teendője. Bosszant mert 1 csomó hrlyen ez a tartalék imél,.,. Neked mi a hiba? Éppen kérhetnék jelszó emlékeztetőt, de mint irtam magába a központi indapassba be enged,,, azt meg nem irták, hogy levállik az imél az indáról, ilyenre nem emlékszek. Neked mi a hiba?
2022. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az eddig megszokott jelszó, mail cím kombóval szeretnék belépni, de kiírja, hogy hibás.
2022. szept. 30. 12:54
 3/18 anonim ***** válasza:
1es vagyok nekem is, de magába az inda rendszerbe be enged, az index fórumra irhatok stb, úgy emlékszem a figyelmeztető szövegbe ami felugrált azt irták, a felhasználónak semmi teendője nem lesz...
2022. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
írtam nekik , de nem válaszoltak, mit lehet tenni?kellenek a vipmailos leveleim
2022. okt. 5. 09:36
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia az vagyok aki eddig irt, passz. az index fórumon irt valaki nekik, nem foglalkoztak vele de kapott 1 mail cimet. [link]


kersd ki próbálj oda irni... jobb ötletem nincs nekem is voltsk fontos dolgok, de és ezt most nem rosszból, de volt annyi eszem hogy a gmail. az első imélem és minden nagyon fontoshoz ezt adom meg.

2022. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ugyanaz volt az én email címemmel, aztán végre négy nap múlva az elfelejtett jelszóval próbálkoztam, de nem ment. Aztán írtam nekik, még mindig nem ment, végül leírták, hogy mit tegyek és így sikerült. A böngésző gyorsitótárát töröld, ez a legfontosabb.
2022. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És mit irtak?
2022. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nálAm ez a törlősdi nem megy, és olyan lehetőség sincs, hogy jelszó pótlása, egyszerüen nem ismer fel és kész.
2022. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező az vagyok aki eddig is irt KIVÉVE A HATOS választ iró.


Sikerült bejutni a fiókba, igy.


BEJUTOTTAM A FIÓKBA!



Nekem a lastpass program irja be mindenhova a jelszavakat, azt csináltam, hogy nem a program irta be , hanem én kézzel begépeltem...... már csak azt nem értem mi a fene baja volt,, mert ugyan azt a jelszót ütöttem be amit a lastpass is..

Kipróbáltam, ha a megszokott rend szerint belépek az indapass-ba ott v an a fórum, imél stb belépő onnan nem enged be, de most ha az indamail.hu-ról lépek müködik, próbáld ki az [link] oldalról, ha nem megy próbáld kézzel beirni az adatokat, ha neked is rögzitve van vagy jelszó kezelő tölti ki.

2022. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
NE a Google keresőjéből másolja be, hanem írjon be mindent kézzel, nekem is ezt tanácsolták, de nem értem, hogy mi a fene baja van a Google-val? Egyébként beírva elsőre sikerült bejutnom a saját fiókomba.
2022. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!