Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért megy like...

Facebookon miért megy like egy képre, ha nem like-oltam hanem csak megnéztem?

Figyelt kérdés
Több hónapra visszamenőleg megnéztem a facebookon a tevékenység naplómat. Azt látom, hogy sok ismerősöm fotója általam like-olva van holott én nem szoktam tetszikelni. Vagy pl. tegnap megnéztem egy videót és másnap az is like-olva volt, pedig 100%, hogy nem tettem. Csak megnéztem. Hogy lehetséges ez? A face önállósítja magát?

2022. okt. 1. 18:13
 1/2 xp ali ***** válasza:
Én is így belájkoltam vmelyik nap 1 képet. 1. Rohadék facebook, bármit megtesz, h interakciókat generáljon. 2. Az a tippem, hogy a dinamikus lapnál amikor odakattintasz, nincs ott semmi, de pár század másodperccel később pont oda kerül a like gomb. És te csak kilépni akarsz, vagy a köv képre menni és belájkolod. Vagy tényleg csak a fb belájkolja, mert úgy gondolja, hogy biztos tetszik.
2022. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon bosszantó...
2022. okt. 20. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!