Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a Facebook profilom,...

Feltörték a Facebook profilom, majd cukorhegy bácsi törölte. Meddig tart a visszaállítás?

Figyelt kérdés
Péntek hajnalban történt, hogy feltörték a Facebook fiókomat, mint a letöltött adatokból kiderült, Bukarestből, majd nem sokkal később Hanoiban, Vietnámban jelentkeztek be rá. A Facebook ezután felfüggesztette a profilom valódiatlanságra és adatvédelmi irányelvek megsértésére hivatkozva (Isten tudja mi történt amiután feltörték, hajnali 1 és 6 között zajlott le, én pedig akkor nyilván aludtam, de érdekes lehet, mert elvileg 99+ értesítésem van). A Facebooknál fellebbeztem a bannolást (közben leszedték az Instagram fiókom is), hiszen nem én voltam a hibás. Elküldtem a személyazonosító okmányom (diákigazolványt küldtem, útlevelet, szemelyit nem akartam megadni), mert azt kérték, és most azt írja, dolgoznak rajta. Mikorra várható, hogy születik eredménye a fellebbezésnek?
2022. okt. 7. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ha személyazonosító okmányt kértek, mért nem azt küldtél? Jó, hogy nem supershop kártyádat képét küldted el... így csak magadat szivatod. Gondolom majd jól visszadobják és ha szerencséd van próbálhozhatsz újra... Személyazonosító okmányok: személyazonsító igazolvány, útlevél és a kártya formátumú jogsi. A diákigazolvány nem az.
2022. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, hogy nem minősül annak, majd ha lesz rá lehetőség, megadom a személyit, de maradjunk annyiban, nehéz nyugodt szívvel a facebookra bízni az útlevelem vagy a személyim adatait
2022. okt. 8. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!